samsung news

فروش گلکسی نوت 7 دو برابر گلکسی نوت 5 خواهد بود

3 سال پیش توسط BlackRoid Admin / 982 بازدید

گلکسی نوت ۷ مدتی پیش به طور رسمی معرفی شد و همانطور که احتمالا می‌دانید سامسونگ امکانات بسیار خوبی را برای این محصول در نظر گرفته است. حال گزارش شده که میزان فروش این محصول نسبت به گلکسی نوت ۵ احتمالا دو برابر خواهد شد.

همانطور که احتمالا می‌دانید فبلت جدید سامسونگ، پس از نوت ۵، مستقیما گلکسی نوت ۷ نام گرفت و تقریبا یک سال پس از نسل قبلی خود معرفی شد. علاوه بر نامی که برای نسل کنونی فبلت پرچمدار سامسونگ انتخاب شده، یکسری ویژگی‌های جدید قابل توجه نیز در این محصول به‌کار گرفته شده و پیش‌بینی‌های قبلی نشان از این موضوع می‌دهد که نوت ۷ یک محصول موفق خواهد بود. علاوه بر این، میزان عرضه ماهانه‌ی گلکسی نوت ۷ در مقایسه با نسل قبلی این محصول، یعنی گلکسی نوت ۵، دوبرابر خواهد بود. بر اساس برخی گزارش‌ها، پیش‌بینی شده که به طور متوسط ۳ میلیون واحد گوشی نوت ۷ در هر ماه از سه‌ماهه‌ی جاری عرضه خواهد شد.

در زمان معرفی گلکسی نوت ۵، این غول کره‌ای در هر ماه تعداد ۱.۶ میلیون واحد از این محصول را تولید و به بازار عرضه می‌کرد. حالا ظاهرا میزان عرضه نوت ۷ قرار است به حدود ۳ میلیون واحد در هر ماه برسد که با توجه به آمار فروش نسل قبلی این فبلت، رکورد بسیار قابل توجهی است. بر اساس اعلام روزنامه‌ی کره‌ای Chosun Biz، دلایل بسیار خوبی وجود دارد که نشان می‌دهد، گلکسی نوت ۷ احتمالا بیشترین میزان فروش را در بین فبلت‌های جهان خواهد داشت.

سامسونگ با تامین‌کنندگان زیادی وارد همکاری شده تا بتواند از پس تقاضاهای زیادی که برای نوت ۷ دریافت می‌کند، بر بیاید. به عنوان مثال این کمپانی می‌تواند ساخت سنسور تشخیص عنبیه چشم را به هر یک از ۱۰ شرکتی که با آن‌ها در حال مذاکره‌ است، واگذار کند. در حال حاضر، شرکت Patron به عنوان تامین‌کننده اصلی سامسونگ برای فبلت جدیدش شناخته می‌شود. اما تولید ماهانه سه میلیون واحد از محصول مورد بحث، باعث می‌شود تا سامسونگ فعالیت بیشتری برای این منظور انجام دهد.

با توجه به این موضوع که در کره‌جنوبی، میزان پیش‌خرید گلکسی نوت ۷ دو برابر میزان پیش‌خرید پرچمدار قبلی این شرکت یعنی گلکسی اس ۷ بوده، مشخص می‌شود که سامسونگ به خواسته‌های‌های کاربران خود توجه کرده و محصولی را ساخته که مورد توجه اکثر مشتریان قرار گرفته است.

هنگامی که گلکسی نوت ۷ به صورت عمومی در فروشگاه‌های فیزیکی و به صورت مستقیم در دسترس افراد قرار بگیرد صحت این موضوع را خواهیم فهمید. البته از اواخر این هفته، فروش این محصول در چند بازار بزرگ آغاز می‌شود، اما با توجه به اینکه کمپانی اپل قصد دارد طی چند هفته‌ی آینده، آیفون‌های جدید خود را معرفی کند، ممکن است از این نظر سامسونگ کار سخت‌تری را برای فروش بهترین و هوشمند‌ترین گوشی‌موبایلی که ساخته، داشته باشد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما