بروزرسانی جدید Galaxy S9 مشکل برقراری تماس را برطرف می کند

4 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 3070 بازدید

شرکت سامسونگ به تازگی بروزرسان جدیدی را برای Galaxy S9 منتشر کرده که برخی مشکلات این پرچمدار جدید کره ای ها را برطرف می سازد. پیشتر کاربران این پرچمدار گزارش دادند که Galaxy S9 و نسخه پلاس آن دارای مشکل برقراری تماس است.

در ماه گذشته سامسونگ بروزرسان جدیدی را در کنار پچ امنیتی ماه آوریل برای Galaxy S9 منتشر کرده اما در بروزرسان جدید که اختصاص به رفع مشکل تماس Galaxy S9 دارد شاهد رفع کامل این مسئله خواهیم بود. با دریافت بروزرسان کاربران گزارش دادند مشکل برطرف شده و دیگر شاهد مسئله موردنظر نیستند.

برای کسانی که اطلاع ندارند پیشتر سامسونگ دو بروزرسانی برای این موضوع منتشر کرده اما آپدیت ها کارساز نبوده و این شرکت را مجاب کرده تا بروزرسان جدید را با رفع جدی مشکل منتشر کند. به گفته کاربران در مشکل Galaxy S9 تماس در طی 20 ثانیه متوقف شده و افراد از این مسئله رنج می بردند.

بروزرسانی جدید به شماره ساخت های G960FXXU1ARD4 و G965FXXU1ARD4 برای Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus اختصاص دارد و افراد می توانند هر یک از این آپدیت ها را دریافت کنند. پچ امنیتی در ماه گذشته برای دو پرچمدار جدید سامسونگ منتشر شده و این شرکت در تلاش است برای رفع کامل مشکلات Galaxy S9 آپدیت های بیشتری منتشر کرده تا کاربران راضی باشند.

برای بررسی اینکه آیا بروزرسانی دردسترس قرار گرفته باید به قسمت تنظیمات رفته و بروزرسانی را دریافت کنند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند آیا شرکت کره ای بروزرسانی های دیگری را برای Galaxy S9 و نسخه پلاس آن منتشر می کند یا خیر.

هم‌اکنون میتوانید از طریق لینک های زیر این بروزرسانی ها را با سرعت بالا و رایگان از دانلودسنتر ما دانلود کنید:

G960FXXU1ARD4

G965FXXU1ARD4

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما