بروزرسانی اندروید 8.0.0 Oreo برای سامسونگ S7 و S7 Edge منتشر شد

4 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 3228 بازدید

شرکت سامسونگ در نهایت پس از مدت ها انتظار بروزرسان اندروید اوریو را برای دو گوشی هوشمند Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge منتشر کرده است. صاحبان این مدل ها مدت زمان طولانی در انتظار دریافت آپدیت اندروید جدید بودند.

حال کره ای ها طلسم را شکستند و بروزرسان جدیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار دادند. این آپدیت ابتدا در انگلستان و اپراتوری های Vodafone به صورت OTA (over-the-air) منتشر شده و پیش بینی می شود بزودی شامل دیگر افراد شود. احتمالا انتشار آپدیت برای Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge به شکل مرحله به مرحله صورت می گیرد و تا اواسط ماه می نیز دردسترس تمام کاربران این دو پرچمدار چند سال قبل سامسونگ قرار خواهد گرفت.

سامسونگ در حال حاضر بروزرسانی به شماره ساخت G930FXXU2ERD5 را برای Galaxy S7 و G935FXXU2ERD5 را برای Galaxy S7 edge منتشر کرده است. تمامی ویژگی اندروید 8.0 اوریو در این بروزرسانی وجود دارد. پیشرفت های بزرگی برای این آپدیت و بروزرسان در نظر گرفته شده و پچ امنیتی ماه آوریل نیز شامل آن می شود. اگر شما دارای گوشی هوشمند Galaxy S7 هستید و بروزرسان را دریافت نکردید، می توانید به شکل دستی آن را دانلود کنید و برای انجام این کار کافیست به بخش تنظیمات و سپس بروزرسانی مراجعه کنید.

احتمالا بزودی سایر کاربران جهان Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge نیز این بروزرسان را بدست خواهند آورد و می توانند از ویژگی های سیستم عامل جدید بهره ببرند. پیش بینی شده کره ای ها برای سایر اسمارتفون های میان رده نیز این آپدیت را منتشر نمایند به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا این سیستم عامل جدید دردسترس عموم افراد قرار گیرد.

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما