Galaxy A3 -2017

انتشار بروزرسانی اندروید 8.0.0 Oreo گوشی سامسونگ A3 2017

1 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 387 بازدید

انتشار اندروید اوریو برای Galaxy A3 -2017 – A320F

شرکت سامسونگ پیشتر سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو را برای برخی پرچمدار از جمله ،Galaxy S7، Galaxy S8+، Galaxy note 8، Galaxy S8 و Galaxy S7 edge منتشر کرده است. البته برخی میان رده ها نیز این بروزرسانی را از سوی سامسونگ دریافت کردند و حال نوبت به یک میان رده کوچک سایر کمپانی یعنی  Galaxy A3 -2017 رسیده است.

پیشتر مدل هایی چون Galaxy A5 و Galaxy A7 نیز این بروزرسانی را دریافت کردند و به نظر می رسد بزودی باید شاهد انتشار آپدیت برای سایر اسمارتفون ها باشیم. این بروزرسان سه هفته پس از انتشار برای دو مدل فوق منتشر شده و به مرور زمان سایر محصولات نیز آپدیت را دریافت می کنند.

البته آپدیت ابتدا برای کاربران روسی منتشر شد و مدتی بعد برای سایر کاربران دردسترس قرار می گیرد. اخیرا سامسونگ ترکیه تاریخ انتشار بروزرسان اندروید اوریو را برای Galaxy A3 (2017) Galaxy A5 (2017) و Galaxy A7 (2017) مشخص کرده است. احتمالا باید در ماه ژوئن شاهد انتشار بروزرسان برای سایر اسمارتفون های کمپانی کره ای باشیم. اگر شما دارای Galaxy A3 (2017) بهتر است برای دریافت این بروزرسانی به بخش تنظیمات مراجعه کرده و به شکل دستی آن را دانلود کنید.

البته همانطور که گفته شد ابتدا کاربران روسی بروزرسان را دریافت کردند و به مرور زمان سایر کاربران نیز آن را بدست می آورند که خوشبختانه پشتیبانی از زبان فارسی در این بروزرسانی به طور کامل گنجانده شده و شما میتوانید به صورت رایگان و با لینک دانلود بدون محدودیت سرعت از لینک زیر دانلود و نصب کنید. رام این بروزرسانی به صورت 5فایل بوده و اگر فایل HOME_CSC را در قسمت CSC نرم افزار Odin وارد کنید، اطلاعات شخصی شما حفظ خواهد شد.

این آپدیت در کنار بروزرسانی امنیتی ماه آوریل بوده و اگر در ماه های آینده بروزرسانی اندروید اوریو را دریافت کنید قطعا با آپدیت امنیتی همان ماه همراه خواهد بود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت سامسونگ چه زمانی آپدیت نرم افزاری برای سایر مدل ها منتشر می کند.

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما