گزارش کاربران از سامسونگ S9 و S9 Plus | کیفیت، دوام، سرعت و صدا

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 585 بازدید

تلاش های سامسونگ در جهت سریعتر و ماندگارتر کردن گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus و تجهیز کردن آنها با اسپیکرهای بسیار عالی و استریو به نظر با موفقیت انجام گرفته. حداقل با نگاهی به گزارشات ارائه شده از سوی متخصصان Consumer Reports در رتبه بندی های گوشی های هوشمند این نکته مشهود است. Galaxy S9 و S9 Plus به لطف عملکرد فوق العاده ی خود از نظر ماندگاری، سرعت و صدا، در راس رتبه بندی های Consumer Reports قرار دارند. چندان هم تعجب آور نیست چراکه این ویژگی ها، حوزه هایی هستند که پرچمداران اخیر سامسونگ بعلاوه ی دوربین اولیه، بیش از همه در خود تقویت نمودند.

Galaxy S9 و S9 Plus سریعتر و قوی تر بوده و صدای بهتری دارند

برای آزمون دوام و ماندگاری، متخصصان Consumer Reports گوشی را 100 بار درون لیوان انداختند و گوشی Galaxy S9 کل آزمون را تنها با چند خراش سطحی پشت سر گذاشت. Galaxy S9 Plus چندان عملکرد خوبی نداشت، و 50 بار اول را با موفقیت پشت سر گذاشت اما در 50 بار بعدی ترک برداشت. همچنان، هم Galaxy S9 و هم Galaxy S9 Plus عملکرد بهتری نسبت به Galaxy S8 و S8 Plus داشتند، چرا که صفحه نمایش این گوشی ها پس از 50 بار افتادن کاملا شکسته و غیر قابل استفاده بودند. فلز قوی تر و شیشه ی ضخیم تر بر روی آخرین گوشی های پرچمدار سامسونگ به وضوح در زمینه ی دوام معجزه نمودند، اگرچه همچنان توصیه می کنیم گوشی خود را در قاب نگهداری نمایید یا حداقل از محافظ صفحه استفاده کنید.

در دسته های سرعت و صدا، پردازشگر Snapdragon 845 جدید (نوع آزمایش شده) و اسپیکرهای استریوی Dolby Atmos باعث شدند Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus نسبت به گوشی های هوشمند دیگر در صدر قرار گیرند. اگرچه، مشاهده شد که عمر باتری کمتر از گوشی های Galaxy S8 و S8 Plus بود. مدل Exynos هم اکنون به سبب عمر کمتری باتری نسبت به نسخه ی Snapdragon مورد انتقاد قرار گرفته است، اما به نظر می رسد گزینه دوم نیز عملکرد بهتری از اولین گوشی های سامسونگ با صفحه نمایش infinity نداشته، که به واقع عکس آن چیزی است که در اشکال رسمی عمر باتری می بینیم.

Consumer Reports همچنین ((گوشی ها را از نظر رنگ بیش از حد مورد انتقاد قرار داد))، اگرچه این نشریه قبول دارد گوشی های S9 و S9 Plis عکس های بسیار بهتری در نور کم می گیرند، حتی اگر بهبود صورت گرفته به سادگی قابل مشاهده نباشد، تا اینکه عکس ها در کنار هم مقایسه شوند (و ما موارد بسیاری از این قبیل در مقایسه ی GalaxyS9 و S9 Plus مشاهده نمودیم، بنابراین حتما نگاهی بدانها بی اندازید). در مجموع به نظر این نشریه در عین حال که Galaxy S9 و S9 Plus قدم چندان بزرگی به جلوی صف پرچمداران سامسونگ نیستند، این گوشی ها همچنان ارزش نگاه کردن را برای کسانی که به دنبال خرید یک گوشی سطح بالا هستند دارند.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما