تصاویر پهلو به پهلو از گوشی‌های Samsung S9+ | Iphone X

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 460 بازدید

همانطور که انتظار می رفت، هم سامسونگ و هم اپل هر دو با هم در یک سال به طراحی تمام صفحه روی آوردند. سامسونگ در ابتدای سال و همراه با عرضه­ ی گوشی های پرچمدار خود این کار را انجام داد، و اپل چند ماه بعد با گوشی آیفون X این مهم را به واقعیت تبدیل کرد. فقط اینکه آیفون X همچون گوشی های هوشمند دیگر با صفحه نمایش بدون قاب عرضه نشد. شکافی در بالای آن قرار دارد که به صفحه ی نمایش نیز وارد شده و یک عنصر جانبی را جهت صلب توجه از آنچه که در غیراینصورت یک صفحه نمایش با گودی های کوچک در اطرافش می باشد اضافه می نماید.

این بریدگی در خود قابلیت شناسایی چهره دارد، که پیشرفته ترین فناوری شناخت چهره ی موجود در گوشی های هوشمند امروزی می باشد، اما ((infinity display)) موجود روی گوشی های پرچمدار سامسونگ به نظر اجرای بهتری از موبایل های هوشمند با نمایشگر بدون حاشیه می باشد. و درحالیکه Galaxy S8/S9 و Galaxy Note 8 حاشیه ی بالا و پایین بیشتری در مقایسه با آیفون X دارند، حاشیه­ ها در دوطرف به لطف لبه های منحنی بسیار کمتر هستند.

اگرچه در نقاط دیگر، دهمین آیفون اپل شامل جهت طراحی مشابه با پرچمداران سامسونگ می باشد. پس از چند سال ساخت گوشی های سامسونگ با پشت فلزی، اپل برای آیفون X مجددا به پشت شیشه ای روی آورده است. اپل تولیدکننده ای است که گوشی هایی با پشت شیشه ای را محبوب کرد و سامسونگ در زمان عرضه ی Galaxy S6 از آن الهام گرفت و از آن زمان به بعد همچنان به طراحی های پرشیشه ادامه می دهد، و حتی از این طراحی در گوشی های سری A میان رده خود نیز بهره گرفته است.

در نتیجه، پرچمداران جدید سامسونگ و اپل بسیار خوش دست و با کاربری اسان هستند، اگرچه درصورتیکه بگوییم بیشتر متمایل به ظاهر آینده نگرانه ی گوشی های Galaxy  نیستیم دروغ گفته ایم. این بدین معنا نیست که گوشی آیفون X گوشی بسیار زیبایی نیست ، و ما اخیرا توانستیم با کمک یکی از دوستان وبلاگ نویس خود به یکی از این گوشی ها دست پیدا کنیم، بنابراین تصمیم گرفتیم گوشی را در کنار Galaxy S9 Plus قرار دهیم تا خوانندگان این دو گوشی را در کنار هم مقایسه کنند.

چیز بیشتری نمی گوییم، اگر اکنون در وبسایت ما هستید هیچ چیز باعث نخواهد شد گوشی خود را به آیفون تغییر دهید، بنابراین نگاهی به پایین داشته باشید تا ببینید آخرین گوشی شرکت اپل در کنار Galaxy S9 Plus سامسونگ چگونه به نظر می رسد. همچون همیشه، نظرات خود را در بخش نظرات در زیر با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما