انتشار جزئیات جدید از گوشی هوشمند منعطف سامسونگ

1 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 451 بازدید

ماه شایعات بسیاری پیرامون گوشی هوشمند منعطف یا همان انعطاف پذیر Samsung شنیدیم و گفته شده این محصول شرکت کره ای پشت درب های بسته CES 2018 به نمایش درآمده است. حال به تازگی برخی جزئیات جدید پیرامون آن منتشر شده که اطلاعات جالبی به دست می دهد.

دستگاهی که در CES به نمایش گذاشته شد از دو صفحه نمایش 3.5 اینچی برخوردار بود که در مجموع به یک تلفن هوشمند 7 اینچی تبدیل می شد. این اولین اطلاعاتی بوده که درباره صفحه نمایش گوشی هوشمند سامسونگ منتشر می شود.

ظاهرا پنل سومی هم در کار است که به نمایش اطلاعاتی می پردازد. ابعاد دستگاه مشابه Galaxy note 8 خواهد بود و پس از آن که انعطافی پیدا می کند به دو گوشی هوشمند کوچکتر تقسیم شده تا کاربری جالبی را فراهم آورد. متاسفانه اطلاعاتی درباره زمان معرفی و عرضه این محصول سامسونگ وجود نداشته و تاکنون نیز گزارش ها اشاره دقیقی به آن نداشتند.

به نظر می رسد سامسونگ طراحی این اسمارتفون منعطف را نهایی نکرده و در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. بنابراین دشوار است تا اطلاعاتی درباره زمان معرفی و عرضه آن بدست آوریم. بنابراین بعید است تا اواخر سال 2019 اخبار رسمی درباره این محصول به گوش برسد. پیشتر گزارش ها آن را Galaxy X نامیدند و گفته شده شرکت سامسونگ می خواهد محصول موردبحث را با این نام روانه بازار کند.

سامسونگ در ابتدا قصد داشت اواخر سال 2018 آن را عرضه دارد اما گزارش های جدید می گویند چنین خبری نیست و کره ای ها تا 2019 هیچ برنامه ای برای معرفی گوشی هوشمند موردنظر ندارند. احتمالا در MWC 2019 شاهد معرفی مدل باشیم اگرچه دقیقا روشن نیست سامسونگ چه برنامه ای در سر داشته و چگونه اسمارتفونی را برای موفقیت و کسب سود بسیار معرفی می کند. همانطور که می دانید تاکنون هیچ شرکتی چنین گوشی هوشمند معرفی نکرد.

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما