Gear S3

قابلیت تماشا و کنترل ویندوزی 10 با ساعت هوشمند Gear S3

4 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 3127 بازدید

به تازگی خبر خوبی برای صاحبان ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ منتشر شده که قابلیت قابل توجهی برای این گجت پوشیدنی در راه است. شرکت سامسونگ به تازگی بروزرسانی را برای اپ Flow خود منتشر کرده که برخی قابلیت ها را برای Gear S3 فراهم می آورد.

این شرکت همیشه بروزرسانی هایی را برای ساعت های هوشمند سری Gear S خود منتشر می کند و نسبت به این گجت ها متعهد است. در دو هفته گذشته بروزرسانی برای بهبود عمر باتری ساعت منتشر شد و حال نوبت به بروزرسانی شگفت انگیز جدید رسیده است.

به گزارش SamMobile، بروزرسان نسخه 3.0.14 اپ Flow از پوشه Tizen 3.0 و بالاتر، می توان از طریق ساعت هوشمند Gear S3 به تماشا کامپیوترهای ویندوزی پرداخت. چنین قابلیتی در نوع خود بی نظیر بوده و تاکنون مشاهده نشده است. البته با وارد کردن یک بار رمز عبور افراد می توانند همیشه بدون وارد کردن این رمز از قابلیت استفاده کنند.

شما همچنین می توانید اطلاعیه ها را بین ساعت و کامپیوتر شخصی خود همگام سازی کنید.

قابلیت آینه ای آسان تلفن هوشمند

با Samsung Flow جدید می توانید صفحه نمایش ساعت هوشمند Gear S3 خود را به آینه ای برای کامپیوتر ویندوزی شخصی خود تبدیل کنید. همچنین از طریق گوشی هوشمند می توان به فایل ها و اسناد در رایانه دست پیدا کرد.

بروزرسان برنامه احتمالا در روزهای آینده برای تمامی کاربران ساعت هوشمند Gear S3 منتشر می شود و در صورت تمایل می توانید فروشگاه پلی استور را نیز بررسی کنید. شرکت سامسونگ Gear S3 را در سال گذشته معرفی و عرضه کرد از این رو انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد معرفی نسخه جدید ساعت هوشمند موردبحث باشیم.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما