گوشی‌های سامسونگ J4 و J6 با اندروید 8.0 اریو تاییده‌های رسمی را دریافت کردند

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 489 بازدید

گوشی‌های J5 و Galaxy J7 – و در برخی بازارها Galaxy J3 – بسیار مورد استقبال قرار گرفتند، بنابراین سامسونگ طبیعتا سعی دارد بودجه­ خود را در گوشی­های جدید به کار گیرد. برنامه­های شرکت جهت ارائه­‌ی چند گوشی با شماره مدل­های جدید ابتدای امسال فاش شدند و Galaxy J4 و Galaxy J6 نیز در این فهرست بودند. هر دو گوشی اکنون یک قدم به عرضه نزدیک ­تر هستند، چراکه مجوز خود را از اتحادیه‌ی Wi-Fi دریافت نمودند.

Galaxy J4 و Galaxy J6 مجوز Wi-Fi خود را دریافت نمودند

همانطور که انتظار می رود، هر دو گوشی با سیستم عامل اندروید 8.0 Oreo مجوز دریافت نمودند، اگرچه این گوشی ها اولین گوشی های مقرون به صرفه ی شرکت که آخرین نسخه ی OS را روی خود دارند نیستند. تنها جنبه ی مشخصاتی دیگر این گوشی ها که هم اکنون مشخص شدند پردازشگر و میزان RMA می باشند. گوشی J4 همراه با پردازشگر چهار هسته ای Exynos 7570 تنظیم شده در 1.4 گیگاهرتز اطلاع رسانی شده است درحالیکه Galaxy J6 با Exynos 7870 عرضه گردید، چیپی که بر روی گوشی های Galaxy J و سری Galaxy A نیز قبلا مشاهده کردیم. هر دو گوشی از RAM به میزان 2 گیگابایت بهره می برند که به نظر کم می آید اما احتمالا در نتیجه ی تلاش ساموسنگ برای قرار دادن Galaxy J4 و J6 در بخشی است که با بخش Galaxy J5 و Galaxy J7 برخورد نداشته باشد.

به واقع، Galaxy J5 و Galaxy J7، همچون Galaxy A5 و Galaxy A7، دیگر با نام خود شناخته نمی­شوند. سامسونگ سعی دارد تکرارهای سال 2018 را با نام های Galaxy J8 و Galaxy J8 Plus مشابه با Galaxy A8 (2018) و GalaxyA8+ (2018) عرضه نماید. هنوزی از اینکه گوشی های جدید سری Galaxy J چه زمانی عرضه خواهند شد به میان نیامده است، اما تا حدودی مطمئنیم این گوشی ها تا قبل از میانه­ ی سال 2018 روانه ی بازار نخواهند شد.

دیدگاه کاربران

  1. فرشاد

    برای من ورژن ۸نیامده چراGalaxy J5 Pro

دیدگاه شما