ثبت پتنت گجت پوشیدنی با صفحه نمایش منحنی توسط سامسونگ

1 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 374 بازدید

شرکت سامسونگ به تازگی پتنتی را در ایالات متحده به ثبت رساند که به شماره D813,864 S بوده و به عنوان دستگاه الکترونیکی قابل پوشیدنی شناخته می شود. به نظر می رسد شرکت کره ای در تلاش است تا گجتی متفاوت از سایر گجت های پوشیدنی معرفی شده رونمایی کند.

این پتنت جدید متفاوت از حق اختراع های اخیر سامسونگ بوده و گجتی با نمایشگر منحنی را نشان می دهد. پتنت طرح اولیه گجت پوشیدنی را نشان می دهد که از صفحه نمایش بزرگ و منحنی بهره می برد. البته صفحه نمایش منحنی اولین بار توسط سامسونگ توسعه پیدا نمی کند و این شرکت کره ای پیشتر نیز Gear Fit را با نمایشگر منحنی همراه ساخته و روانه بازار کرده است. طراحی صفحه نمایش این گجت پوشیدنی شباهتی به نسل اول Gear سامسونگ داشته و مشخص نیست هدف کمپانی کره ای از چنین گجتی چیست.

گجت پوشیدنی

گجت پوشیدنی

اطلاعات بیشتری از این گجت در دست نیست و تنها گجتی را می توان شاهد بود که به صفحه نمایش منحنی بزرگتر از بند مجهز بوده و ساختاری خاص توسط سامسونگ برای آن در نظر گرفته شده است. احتمالا این محصول یک ساعت هوشمند خواهد بود و برنامه کمپانی سامسونگ برای معرفی ساعت هوشمندی متفاوت از Gear S خواهد بود.

احتمالا این مدل یک گجت پوشیدنی انعطاف پذیر خواهد بود که یکپارچگی با گوشی هوشمند منعطف آینده کمپانی دارد. از آنجایی که اطلاعات دقیقی درباره گجت پوشیدنی نیست تنها می توان پیش بینی داشت و نمی توان اظهار نظر دقیقی داشت. شایان ذکر بوده سامسونگ بزودی نسل جدید ساعت هوشمند Gear S را با طراحی متفاوت از نسل فعلی این ساعت رونمایی خواهد کرد.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود کره ای ها چگونه گجتی را در آینده نزدیک معرفی خواهند کرد.

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما