نمایش گوشی سامسونگ S9 Mini در وب‌سایت Geekbench با مشخصات میان‌رده

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 450 بازدید

آیا سال 2018 سالی خواهد بود که سامسونگ سری مینی چرمداران Galaxy S خود را به میدان بازگرداند؟ خب، هرگز نمی­توان مطمئن بود، اما همانطور که تقریبا هرسال از زمان عرضه­ی Galaxy S5 مینی به بازار شنیدیم، شایعات حول نسخه­ی مینی آخرین پرچمداران سامسونگ می­چرخند. یکی از گوشی های سامسونگ با شماره مدل SM-G8750 ظاهرا جهت عرضه به بازار با عنوان Galaxy S9 مینی ازمایش شده است، و درحالیکه این گوشی ممکن است چیز دیگری باشد، مطمئنا وجود دارد، چراکه نام SM-G8750 روی پایگاه داده­ی Geekbench مشاهده می­شود.

اولین بار اشاره به نام Galaxy S9 مینی روی mmddj انجام شد، یک leakster توییتری با سابقه­ نه چندان خوب، و فهرست‌­بندی Geekbench نیز نشان می­دهد این گوشی از نوع متوسط است. در زیر قاب گوشی یک Snapdragon 660 SoC داریم همراه با 8 هسته ی نصب شده روی 1.84GHz و 4GB RAM؛ این گوشی از سیستم عامل اندروید 8.0 Oreo بهره می­برد، که نشان می­دهد SM-G8750 گوشی جدیدی است که هم اکنون در مرحله­‌ی تهیه می باشد. مشخصات دیگری را نمی توان در Geekbench یافت، بنابراین باید قبل از مطرح نمودن جزئیات بیشتر، منتظر حضور دستگاه روی بنچ مارک­های دیگر باشیم.

Galaxy S9 مینی؟ شاید، شاید هم نه

اما مجددا، هیچ راهی وجود ندارد که بفهمیم این دستگاه Galaxy S9 مینی می باشد یا دستگاه دیگری است. شماره مدل مطمئنا با شماره­ های مورد استفاده در سالهای اخیر همخوانی ندارد. Galaxy S5 Active همان SM-G870A بود، اما سامسونگ از شماره­ی مدل SM-G89xA برای گوشی­های هوشمند Active کنونی خود استفاده می­نماید، و گوشی های Galaxy S Active در هر صورت مشخصات بسیار بالایی دارند. امکانش هست SM-G8750 یک گوشی متوسط انحصاری بازار چین باشد تا به سامسونگ اجازه دهد با تولیدکنندگان محلی در چین رقابت بهتری داشته باشد، اگرچه در این برهه از زمان نمی توان مطمئن بود.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما