تصاویر پهلو به پهلو از رنگ‌های بنفش و آبی مرجانی سامسونگ S9 Plus

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 462 بازدید

به نظر می­ رسد هر بار سامسونگ رنگ جدید برای گوشی های هوشمند پرچمدار خود انتخاب می­کند، شرکت تصمیم می گیرد آن را به سختی در دسترس مشتریان خود قرار دهد، تا آنکه رنگ مذکور به گزینه­ی معمولی برای پرچمدار بعدی تبدیل گردد که همراه با آن مجددا رنگ بسیار جذاب دیگری روانه بازار شود. این امر عموما بدین معناست که قبل از انتخاب رنگ مورد علاقه مان که از سوی شرکت برای گوشی پرچمدارش انتخاب شده، این رنگ با رنگ جذاب تر اما مجددا کمیاب تری جایگزین میگردد.

برای من، این اتفاق با رنگ آبی مرجانی رخ داد که سامسونگ روی گوشی Galaxy Note 7 عرضه نمود. زمانیکه Note 7 به پایان زمان کاری خود رسید، سامسونگ رنگ آبی مراجانی را برای گوشی Galaxy S7 edge انتخاب نمود. گوشی S7 edge رنگ آبی مرجانی خیلی دیر به بازار آمد، بنابراین زمانیکه گوشی Galaxy S8 به رنگ آبی مرجانی در کشور من عرضه شد، سریعا سفارش خود را ثبت نمودم، بدون اینکه دستگاه را شخصا بررسی کرده باشم. متاسفانه این تصمیم چندان موفق نبود، چراکه متوجه شدم Galaxy S8 طلایی افرایی زیباتر بود، تا حدی بدین خاطر که بیشتر رنگی ملایم بود تا رنگ های بسیار پرتلالویی سامسونگ در گوشی های قبل از Galaxy S8 ارائه کرده بود.

Lilac Purple رنگ جدید سری جدید

آبی مرجانی همراه با گوشی Galaxy S9 به بازار آمد، و اینبار سایه­ ی تیره تری از ابی می باشد که از نظر من من بسیار بسیار زیباتر از آبی مرجانی Galaxy S8 است. خوشبختانه، گزینه ی رنگ جدید سامسونگ برای Galaxy S9 رنگ بنفش نیلک استو بنفش نیلک بسیار جذاب است، و تن رنگ محوتری دارد که همچون Galaxy S8 طلایی افرایی و Galaxy Note 8 موجب جذابیت بیشتر آن شده است. همچنین در سطح گسترده موجود می باشد، اما رنگی نیست که همه پسند باشد.

من مطمئنا برای Galaxy S9 بنفش نیلک به اندازه­ی S8 آبی مرجانی هیجان زده نشدم، و سامسونگ تصمیم گرفت رنگ خاکستری تیتانیوم را در اکثر بازارها (یا به عبارتی هیچ کدام) عرضه نکند، که موجب ساده شدن تصمیم من شد. اگرچه، به عنوان فردی که شغلش در طول روز با گوشی های هوشمند سامسونگ سر و کار دارد، چرخه­های به روزرسانی من بسیار کوتاهتر از مشتریان معمول می­باشد. مشتریان معمول می­توانند گوشی کنونی خود را به مدت سه سال یا حتی بیشتر نگهداری کنند، به خصوص اگر قراردادهای حامل یا معاملات خرده­­فروشی امکان خرید گوشی های جدید را در کشور فرد در مقایسه با کشورهای دیگر به امری مشکل تبدیل نمایند. این امر باعث می شود انتخاب رنگ صحیح بسیار مهم باشد، چراکه فرد باید این گوشی را تا زمان خرید گوشی جدید نگهداری نماید.

بنابراین بین رنگ های آبی مرجانی و بنفش نیلک روی گوشی Galaxy S9، احتمالا نمی دانید کدام­یک را انتخاب کنید. کسانی که به رنگ مشکلی علاقه دارند هم اکنون رنگ آبی نیمه شب را انتخاب نمودند، اما افرادی که بین رنگ آبی و بنفش دو به شک هستند چطور؟ رفتن به یک فروشگاه خرده فروشی و مشاهده ی تمامی رنگ های Galaxy S9، بهترین راه برای تصمیم گیری است، اما برای کسانی که قادر به انجام این کار نیستند (چه به سبب فقدان زمان، در دسترس نبودن خرده فروشی در نزدیکی محل زندگی­ شان، و یا به دلایل دیگر)، ما یک سری عکس پهلو به پهلو از گوشی Galaxy S9 Plus در رنگ های آبی مرجانی و بنفش نیلک تهیه کردیم.

می دانم این کار با کمی تاخیر صورت گرفته و اینکه ممکن است تصمیم گیری را برای شما ساده تر کند یا نکند. اما اگر همچنان تصمیم به خرید آخرین پرچمدار سامسونگ دارید، امیدواریم توانسته باشیم به خوبی نشان دهیم کدام رنگ برای شما انتخاب بهتری خواهد بود.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما