هر آنچه که از گلکسی Note 9 سامسونگ می‌دانیم – تاریخ عرضه و طراحی

1 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 453 بازدید

چند ماهی تا معرفی فبلت پرچمدار جدید گلکسی نوت 9 سامسونگ باقی مانده اما تاکنون شایعات و گزارش های بسیاری پیرامون این مدل اسمارتفون شرکت کره ای بدست آوردیم که هر یک به مشخصه و ویژگی از این گوشی هوشمند اشاره داشته است. ویژگی هایی که تاکنون مشاهده نشده و موجب خاص جلوه دادن گلکسی نوت 9 خواهد شد. سری گلکسی نوت همیشه پرحاشیه بوده و طرفدارانی بیش از گلکسی اس داشته است. اما اشاره به مشخصات و قابلیت های گلکسی نوت 9 که محصول آینده سامسونگ می باشد قطعا می تواند پیش درآمدی بر این اسمارتفون پرچمدار به شمار رود.

تاریخ عرضه Samsung Note 9

  • معرفی در آگوست 2018
  • عرضه در مدتی بعد

متاسفانه تاریخ عرضه دقیقی برای گلکسی نوت 9 وجود نداشته و حتی گزارش ها نیز به این نکته اشاره ای نداشتند. سامسونگ همیشه نیمه دوم سال را برای معرفی و عرضه خانواده گلکسی نوت در نظر می گیرد و گلکسی نوت 9 نیز یکی از آنها می باشد. در هفته های قبل شاهد معرفی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس بودیم که هر یک با مشخصات قابلی همراه بودند و توانستند نظر هر فردی را به خود جلب کنند. اشاره دقیق به گلکسی نوت 9 دشوار است زیرا بیشتر گزارش ها و شایعات آشکار شده بی اساس محسوب می شوند و از منابع معتبری به بیرون درز نکردند.

طراحی Samsung Note 9

درباره طراحی گلکسی نوت 9 گزارش‌های دقیقی فاش نشده اما احتمال می رود شاهد معرفی گوشی هوشمندی باشیم که طراحی نسبتا جدید و تقریبا مشابه گلکسی اس 9 دارد. هر سال سامسونگ طراحی مشابه گلکسی اس را برای نوت در نظر می گیرد با این تفاوت که ابعاد خانواده نوت در مقایسه با گلکسی اس بزرگتر هستند و ساختار کاملی نسبت به مدل های سری گلکسی اس دارند. البته این نکته حائز اهمیت است.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما