گوشی‌های S7/S7 edge, A5 2017, A3 2017 بروزرسانی اندروید 8 را دریافت میکنند

1 سال پیش توسط مهتاب جهان‌دار / 557 بازدید

پس از ماه ها تست و آزمایش، شرکت سامسونگ اخیرا اندروید 8.0 اوریو را برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس منتشر کرد. البته این دو اسمارتفون در ماه فوریه بروزرسانی را دریافت کردند و در نهایت مارس سال جاری نیز نوبت به گلکسی نوت 8 رسید تا اندروید 8.0 اوریو را دریافت کند. حال به نظر می رسد وقت آن رسیده تا سایر اسمارت فون های شرکت کره ای به دریافت آپدیت مورد اشاره بپردازند و پیشتر نیز شاهد انتشار آپدیت برای گلکسی اس 8 اکتیو بودیم. به نظر می رسد پرچمداران سال 2016 شرکت سامسونگ بزودی دریافت کننده اندروید 8.0 اوریو خواهند بود.

خانواده S7 و A 2017 بروزرسانی‌های اندروید 8 Oreo را بزودی دریافت خواهند کرد

در گزارش تازه انتشاریافته، سامسونگ مشغول آماده سازی اندروید 8.0 اوریو برای چهار مدل گوشی هوشمند گلکسی اس 7اج، گلکسی اس 7، گلکسی A5 2017 و گلکسی A3 2017 است. تمامی این گوشی های هوشمند با اندروید 8.0 اوریو در آژانس وای فای رویت شدند و بزودی نیز بروزرسانی موردبحث را دریافت خواهند کرد. زمانبندی دقیقی برای انتشار آپدیت توسط آژانس وای فای آشکار نشده و چهار مدل اسمارت‌فون به دریافت گواهی پرداختند. در حالی که گلکسی اس 7 در ماه آوریل بروزرسانی را دریافت می کند اما گلکسی A3 و 5 در ماه می دریافت کننده بروزرسانی مورد اشاره خواهند بود. البته زمان انتشار برای مناطق گوناگون متفاوت است و یکسان نیست.

اگر بروزرسان برای چهار مدل منتشر شود، همچنان چندین گوشی هوشمند گلکسی وجود داشته که منتظر دریافت اندروید 8.0 اوریو هستند. سامسونگ در حال تست و بررسی این بروزرسانی بوده تا در زمان انتشار مشکلاتی برای صاحبان گوشی های هوشمند به وجود نیامده و کاربران تجربه خوبی را با سیستم عامل جدید داشته باشند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر می بایست منتظر ماند و نمی‌توان به شایعات و منابع نامتعبر اکتفا کرد.

منبع

” width=”20″ height=”20″>

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما