سامسونگ بزودی درمورد سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش Note9 تصمیم میگیرد

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 449 بازدید

مدت هاست این شایعه شنیده می شود که سامسونگ یک سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش روی گوشی های هوشمند پرچمدار خود معرفی خواهد نمود اما شرکت هنوز این کار را انجام نداده است. گزارشات ضد و نقیضی اخیرا درباره ی این احتمال شنیده شدند که این ویژگی ممکن است روی گوشی Galaxy Note 9 اجرا گردد. گزارشی جدید از سوی کره جنوبی امروز ادعا نمود که سامسونگ به زودی تصمیم نهایی خود را در باب سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش برای Galaxy Note 9 اتحاذ خواهد کرد.

این گزارش ادعا می کند سامسونگ احتمالا سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش را امسال با گوشی Galaxy Note 9 معرفی خواهد نمود. سامسونگ دیسپلی، بخشی که مسئولیت تامین پنل برای دستگاههای سامسونگ را دارد، بنا بر گزارشات سه یا چهار راه­ حل برای یکپارچه سازی سنسور اثرانگشت در صفحه نمایش آماده نموده است.

سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش Galaxy Note 9

گفته می شود هم Samsung Display و هم Samsung Electronics به واقع یکی از راه ­حل های ارائه شده را برای اجرا مدنظر دارند. همچنین ادعا شده که مفهوم طراحی Galaxy Note 9 هنوز به سبب تصمیماتی که باید در باب سنسور اثرانگشت اتخاذ شوند نهایی نشده است. انتظار می رود سامسونگ تا انتهای این ماه تصمیم نهایی را اخذ نماید.

برخی از محققان صنعتی خوشبین هستند که سامسونگ نهایتا سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش را امسال روی گوشی های هوشمند معرفی نماید چرا که شرکت سعی دارد ویژگی های جدیدی را به کاربران خود پیشنهاد دهد تا گوشی های خود را هرچه بیشتر از رقبایش متمایز نماید. سایرین تا این حد خوشبین نیستند، آنها اعتقاد دارند مشکلات فنی مانع از انجام این کار از سوی سامسونگ برای Galaxy Note 9 شده و ما این فناوری را تنها در سال 2019 از سوی سامسونگ مشاهده خواهیم نمود.

باید در اینجا اشاره کنیم، سامسونگ اخیرا اعلام نمود دیگر علاقه ی بیش از حدی به اول بودن در جهان ندارد تا فناوری­ های جدید گوشی های هوشمند را با خود به بازار آورد. این بدین معناست که شرکت در عوض منتظر مانده و اطمینان حاصل خواهد کرد که فناوری سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش به خوبی عمل می­کند، به جای اینکه تنها برای مطرح کردن نام خود در این عرصه با عجله آن را روانه بازار نماید.

احتمالا درماههای آتی مطالب بیشتری در اینباره خواهیم شنید چراکه این ویژگی یکی از پیش ­بینی شده ترین ویژگی های Galaxy Note 9 می باشد. سامسونگ قصد دارد گوشی Galaxy Note 9 را در نیمه دوم امسال روانه بازار نماید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما