زلاتان ابراهیموویچ گوشی آیفون خود را با گوشی Galaxy S9 جایگزین می‌کند

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 583 بازدید

بازیکن فوروارد منچستر یونایتد زلاتان ابراهیموویچ سال گذشته اعلام کرد یک گوشی آیفون 7 دارد اما اکنون گوشی هوشمند اپل خود را با Galaxy S9 تعویض نموده است. وی یک قرارداد اسپانسرینگ جدید با برند سامسونگ امضا نمود تا ((محصولات سامسونگ را به شکل کاملا جدیدی به چالش کشیده، آزمون نموده و ارتقا دهد)). ابراهیموویچ اکنون به عنوان سفیر برند سامسونگ در منطقه‌ی نوردیک عمل می کند.

اوا کاررو، رئیس بازاریابی شرکت سامسونگ در منطقه ی نوردیک، در گفتگوی مطبوعاتی خود اظهار داشت افراد بسیار کمی هستند که کلمه ی نوآوری را همچون زلاتان مجسم نمودند و تصمیم انتخاب وی به عنوان سفیر به سبب علاقه اش به فناوری های جدید می باشد.

سامسونگ ابراهیموویچ را به کار میگیرد

اگرچه مصاحبه‌ی مطبوعاتی شرکت به وضوح اعلام داشت که ابراهیموویچ مدت هاست از طرفداران سامسونگ و محصولاتش بوده، به مجله ی Business Insider گفت سال گذشته گوشی آیفون 7 داشته. وی اکنون گوشی خود را با یک گوشی Galaxy S9 تعویض نموده که یکی از پیامدهای مشخص این قرارداد چندساله با سامسونگ می باشد (که به قطع وی را چند میلیون یورو ثروتمندتر خواهد نمود).

کاررو همچنین تایید نمود که از این به بعد از گوشی های Galaxy استفاده خواهد نمود. وی گفت ((وی از محصولات ما هم در تبلیغات و هم در منزل خود استفاده خواهد نمود)). این فوتبالیست اظهار داشت:

((من شخصا علاقه­ی زیادی به فناوری دارم. دوست دارم جدیدترین فناوری ها را در اختیار داشته باشم. خوشبختانه، اکنون با بهترین شرکت در زمینه ی فناوری همکاری دارم بنابراین از این نظر نگران نیستم)).

ویدیویی که امروز از این فوتبالیست منتشر گردید وی را در حال استفاده از ویژگی هایی همچون AR Emoji در گوشی Galaxy S9 و S pen روی Galaxy Note8 نشان داد. در یکی از فریم ها نیز در حالی وی را می بینید که ساعت هوشمند سامسونگ را به دست دارد.

مطالب منتشر شده مملو از سخنان نامفهوم PR بوده و به واقع توضیح نمی دهند ((پس از این چه خواهد شد؟))، مفهومی که کل این کمپین حول آن ساخته شده است. شاید در ماههای آینده مطالب بیشتری در این باره منتشر شوند. شراکت ابراهیموویچ با سامسونگ در بهار سال 2018 آغاز خواهد شد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما