سه دلیل برای خرید سامسونگ S9 و S9 Plus بجای سامسونگ S8 و S8 Plus

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 708 بازدید

گوشی‌های Galaxy S9 و S9 Plus به بازار عرضه شدند، و پرچمدار 2018 سامسونگ گوشی ای خواهد بود که تمامی پرچمداران دیگر این شرکت با آن مقایسه خواهند شد. گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus، جدیدترین و بهترین فناوری را از جمله دوربین با دیافراگم قابل تنظیم فیزیکی در خود دارند، اما درحالیکه این دو گوشی تمامی توجهات را در هفته­‌های پیش رو به خود جلب خواهند نمود (و از روزی که به بازار عرضه شدند همینطور بوده)، برخی از مصرف کنندگان سعی دارند گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus را با قیمت کمتری خریداری نمایند. مطمئنا اینکه این افراد به دنبال ذخیره پول خود هستند و بدین خاطر یکی از پرچمداران قدیمی را که اکثر عملکردهای پرچمدار جدید را در خود دارد خریداری می نمایند منطقی است، اما قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرید، سعی داریم سه ویژگی را به شما نشان دهیم که به نظرمان باعث می شوند خرید S9 و S9 Plus به صرفه‌تر باشد.

بلندگوهای استریو

باز هم بگوییم؟ طرفداران سامسونگ سالهاست که روی پرچمداران شرکت درخواست بلندگوهای استریو را دارند، و شرکت نهایتا این مهم را به انجام رسانید. و یا اینکه می توان گفت شرکت Harman را در زمان مناسبی خریداری نمود و تصمیم گرفت دستاوردهای جدید شرکت را به شکل مطلوبی مورد استفاده قرار دهد. در هر صورت، Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus، از طریق بلندگوهای خود صدای استریو را به شما می دهند (اگرچه تنها یک بلندگوی واقعی وجود دارد؛ خروجی صدای گوشی به عنوان بلندگوی دوم عمل می کند). بلندگوها از طریق AKG تنظیم می شوند و چهار برابر بلندتر از تک بلندگوی روی گوشی های Galaxy S8 و Galaxy Note8 هستند.

این گوشی ها همچنین از صدای فراگیر دالبی Atmos بهره می برند تا شما را در مرکز قرار دهند، و همانطور که در مرور پیشین خود اشاره داشتیم، این تجربه درحالت کلی بسیار خوب است. در مقایسه با گوشی رقیب خود که مدت هاست صدای استریو را روی گوشی های پرچمدار خود ارائه می نماید ممکن است بهترین نباشد، اما تا حد زیادی با صدای بدون سیم بسیار بد پرچمداران قدیمی سامسونگ تفاوت فاصله دارد.

ویدیوهای سوپر اسلوموشن

همه به ضبط ویدیوهای اسلوموشن یا حتی ویدیوهای معمولی علاقه ندارند، اما آنهایی که (به خصوص والدین و دوستداران حیوانات) علاقه دارند، از ویژگی ضبط سوپر اسلوموشن روی گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus بسیار لذت خواهند برد. ویدیوهای سوپراسلوموشن با 960 فریم در ثانیه که با استفاده از گوشی های S9 و S9 Plus قابل ضبط می باشد، می توانند یک فیلم 0.2 ثانیه ای را تا 6 ثانیه امتداد دهند.

این گوشی ها حتی می توانند از هوش مصنوعی جهت شناسایی حرکت در یک فریم و ضبط لحظات سوپر اسلوموشن بدون هرگونه ورودی کاربر استفاده نمایند. از آنجا که فیلم های ضبط شده کیفیت 720P دارند، اما همواره می توانید در زمان نیاز به حالت سوپراسلوموشن از آن استفاده نمایید.

یک سری از نمونه های سوپراسلو موشن را در زیر ببینید تا متوجه شوید چه چیزی باعث می شود این ویژکی تا این حد مورد توجه قرار گیرد.

آپدیت های نرم افزاری تضمین شده تا سال 2020

زمانیکه نوبت به آپدیت نرم افزارها می شود، Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus هنوز در ابتدای راه هستند، اما یک سال بعد زمانیکه نوبت به آپدیت های گوشی برسد، به خصوص آپدیت های اساسی که نسخه ی جدیدتری از سیستم عامل اندروید را به همراه دارند این گوشی ها با مشکلاتی مواجه خواهند شد. آپدیت های امنیتی ادامه خواهند داشت، اما میزان آنها کمتر خواهد شد، چراکه سامسونگ پشتیبانی خود را بیشتر معطوف گوشی های جدید خواهد نمود.

اگر آپدیت نرم افزاری برایتان اهمیت دارد، Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus انتخاب بهتری خواهند بود. امکانش هست که بسیاری از کاربران مدت زیادی را برای آپدیت اندروید P سال بعد صبر کنند، اما اگر سامسونگ بتواند پشتیبانی خود را برای پرچمداران جدیدش به کار گیرد، سناریوی آپدیت برای S9 و S9 Plus بهتر از Galaxy S8 یا S8 Plus خواهد بود.

همانطور که تا به الان متوجه شدید، فهرست بالا شامل دلایل خرید Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus به شکل کلی نمی شود. ویژگی هایی وجود دارند که موجب ارتقای تجربه ی کلی کاربر می شوند و باعث می شوند خرید S9 و S9 Plus نسبت به S8 و S8 Plus به رغم قیمت کمتر آنها بسیار رضایت بخش تر باشد.

البته، این فهرست چندان جامع نیست، و اگر فکر می کنید دلایل دیگری برای خرید گوشی های S9 و S9 Plus نسبت به گوشی های پیشین خود وجود دارند در بخش نظرات ما را آگاه سازید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما