اندروید 8

افشا تاریخ عرضه آپدیت اندروید 8 برای Note8 توسط دفتر سامسونگ در ترکیه

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 483 بازدید

هنوز سامسونگ تاریخ عرضه‌ی آپدیت اندروید Oreo سامسونگ Note8 را تایید نکرده است اما از آنجا که شرکت یک به روزرسانی برای Galaxy S8 عرضه نموده، دیر یا زود Oreo برای فبلت­های پرچمدار سامسونگ نیز در دسترس خواهد بود. یکی از وبسایت های رسمی سامسونگ احتمالا هم­ اکنون تاریخ عرضه‌ی Oreo را افشا نموده است و اگر اطلاعات مربوط به ارزش اسمی را در نظر بگیریم، به نظر می­رسد این گوشی در انتهای همین ماه به روزرسانی Oreo را دریافت خواهد کرد.

تاریخ عرضه آپدیت بروزرسانی اندروید Oreo برای Note8, S7 و S7 Edge

وبسایت Güncelmiyiz یکی از وبسایت های رسمی سامسونگ ترکیه می باشد. سامسونگ ترکیه از این وبسایت جهت ارائه ی اطلاعات مربوط به آپدیت های جدید نرم افزارها برای گوشی های سامسونگ استفاده  می کند. این وبسایت جدیدا اطلاع رسانی نموده که اندروید 8.0 Oreo اپدیت اصلی بعدی برای گوشی Galaxy Note8 خواهد بود و این آپدیت هم اکنون در مرحله ی آزمایش می باشد و تاریخ آپدیت برنامه ریزی شده، 30 ماه مارس اعلام شده است.

جدای از آشکارسازی تاریخ عرضه ی Oreo، این وبسایت همچنین اشاره نمود که اندروید 8.0 Oreo در مرحله ی ازمایش برای گوشی های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge می باشد و تاریخ عرضه ی برنامه ریزی شده 13 ماه آوریل است. اطلاعات مشابهی نیز برای گوشی های سری A 2017 روی سایت قرار گرفتند که همگی به زودی آپدیت Oreo را در 25 ماه مارس امسال دریافت خواهند نمود. سامسونگ ترکیه هم ممکن است آپدیت اعلام شده را در تاریخ 4 ماه مه برای Galaxy Tab S3 9.7 اینچی روانه بازار نماید. از روزی که گزارش دادیم سامسونگ شروع به تهیه ی آپدیت Oreo برای گوشی های Galaxy S7، Galaxy A5 2017، و Galaxy Tab S3 نموده زمان زیادی نگذشته است.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، Güncelmiyiz یکی از وبسایت های مشروع و رسمی سامسونگ بوده و به عنوان پرتال اپدیت محلی سامسونگ برای کاربران سامسونگ در ترکیه عمل می­ نماید بنابراین این اطلاعات احتمالا تا حد زیادی صحت دارند. اگرچه، نظر به سوابق سامسونگ در زمینه ی ارائه ی آپدیت نرم افزارها، نباید امیدوار بود آپدیت Oreo برای دستگاههای اشاره شده در بالا دقیقا در زمان ارائه شده در وبسایت روانه بازار شوند.

تا جاییکه به تاریخ عرضه ی Oreo برای سایر بازارها مربوط شود، می توان انتظار داشت آپدیت Oreo، چند روز قبل یا بعد از ارائه ی آپدیت در ترکیه برای فبلت و سایر دستگاهها روانه بازار گردد.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما