اخبار انتشار بروزرسانی اندروید 8.0 سامسونگ Note8

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 678 بازدید

سامسونگ همچنان اعلام نکرده تاریخ دقیق عرضه‌ی بروزرسانی اندروید Oreo برای گوشی Galaxy Note 8 چه زمانی خواهد بود. این شرکت هنوز یک برنامه­‌ی بتای Oreo برای این گوشی عرضه نکرده است، بنابراین حتی کسانی که با امتحان کردن نسخه‌ی بتا راضی می شوند هم هنوز هیچ مرور و بررسی ای از Oreo نداشتند. دارندگان گوشی Galaxy Note 8 ممکن است لازم نباشد خیلی منتظر بمانند چراکه این گوشی هم اکنون مجوزهای لازم Wi-Fi را همراه با Oreo دریافت نموده است.

عرضه بروزرسانی اندروید Oreo بروی Galaxy Note8

مدل Galaxy Note 8 شماره‌ی مدل SM-N950F در مجمع Wi-Fi Alliance درحالیکه با اندروید 8.0 Oreo اجرا شده مشاهده شده است. این گوشی مجوزهای Wi-Fi را همراه با آپدیت بعدی اصلی پلت فرم دریافت نموده است. مجوزهای جدیدی نیز در زمانیکه گوشی به روزرسانی مهمی از این نوع دریافت می دارد لازم هستند و این مجوزها غالبا نشانگر خوبی از به عرضه ی قریب الوقوع می باشند.

اگرچه نمی توان به قطع گفت، عرضه‌ی اندروید Oreo برای Galaxy Note 8 چه زمانی خواهد بود.

سامسونگ هنوز به شکل مناسب این تاریخ را اعلام نکرده است. سامسونگ در ابتدای همین ماه Oreo را برای Galaxy S8 و پس از یک برنامه ی بتای کامل روانه ی بازار نمود تا عرضه را یک هفته عقب اندازد.

پس از اینکه به شکل انحصاری تایید نمودیم سامسونگ عرضه را متوقف نموده، شرکت تایید نمود ریبوت های ناگهانی ناشی از Oreo روی برخی از گوشی ها باعث شده موقتا عرضه را متوقف نماید. همچنین شنیدیم نسخه‌ی جدیدی نیز هم اکنون برای Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus تهیه شده است که باید به زودی عرضه گردد.

عرضه ی گوشی Galaxy Note 8 اندروید Oreo به وضوح اولویت بعدی برای دپارتمان نرم افزار سامسونگ می باشد. امیدواریم، مشکلات برطرف شده باشند و امکان عرضه‌ی آسان این فبلت ممکن گرد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما