دلیل توقف بروزرسانی اندروید 8 گوشی سامسونگ S8 و S8 Plus

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 885 بازدید

همانطور که عرضه ی گوشی Galaxy S8 اندروید 8.0 Oreo سر و صدای زیادی به راه انداخته بود، اتفاقی غیرمنتظره رخ داد. ما خود منحصرا دیروز اعلامیه‌ای عرضه کردیم که سامسونگ عرضه ی گوشی Galaxy S8 اندروید Oreo را به عرضه فایل‌های OTA بسنده دانسته و فایل های آپدیت کامل دیگر جهت دانلود در اختیار سرورها نیستند. ما جهت کسب یک پاسخ رسمی با شرکت تماس گرفتیم و پاسخی که از سوی شرکت به ما ارائه شده به شرح زیر می باشد.

توقف بروزرسانی اندروید 8.0 سامسونگ S8 و S8 Plus چیست؟

طبیعتا، کاربران از اینکه متوجه شدند سامسونگ آپدیت نرم افزاری که مدت ها منتظرش بودند را به رغم اجرای یک برنامه ی بتای طولانی مدت ارائه نخواهد کرد چندان خوشحال نبودند. مشهود است که سامسونگ نیاز به کمی تغییر و بهبود دارد و به همین خاطر است که سامسونگ این قدم را برداشته و ما اکنون بیشتر درباره ی این برنامه میدانیم.

در پاسخ به سوال ما، سامسونگ متن زیر را ارسال نموده است:

ترجمه:

به دنبال دریافت گزارش تعداد محدودی از گوشی Galaxy S8 و S8 Plus که به شکل غیرمنتظره ای با اندروید 8.0 Oreo ریبوت شدند، ما به طور موقت ارسال این آپدیت را متوقف نمودیم. در حال حاضر در حال بررسی مشکل به صورت داخلی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم تاثیرات سوء بروی گوشی‌های بروزسانی شده به حداقل رسیده و ارائه‌ی این آپدیت می تواند در کمترین زمان ممکن مجددا از سر گرفته شود.

متن اصلی:

Following a limited number of cases where Galaxy S8 and S8+ devices have rebooted unexpectedly with the Android 8.0 Oreo, we have temporarily stopped the rollout of the update. We are investigating the issue internally to ensure that the impact to the affected devices is minimized and the rollout of the update can resume as quickly as possible

بسیاری از کاربران، ریبوت های غیرمنتظره ای را پس از به روزرسانی گوشی های خود به Oreo گزارش نمودند و اکنون سامسونگ تایید نموده که دلیل اصلی توقف عرضه ی Galaxy S8 اندروید Oreo همین موضوع می باشد. شواهد نشان میدهد سامسونگ با پیگیری بالا سعی در عرضه تمام و کمال و بدون نقص این آپدیت در روزهای آتی می‌باشد.

افرادی که هم اکنون گوشی های خود را به اندروید 8.0 Oreo به روزرسانی نمودند نیازی نیست اقدام دیگری انجام دهند. همچنان می توانند از گوشی های خود به سان گذشته استفاده کنند. آنهایی که آپدیت را روی گوشی های خود دانلود نمودند اما آن را نصب نکردند اکنون باید منتظر بمانند چراکه این فایل ها به صورت اتوماتیک از گوشی هایشان پاک خواهند شد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما