احتمالا سامسونگ Note9 هم با اثر انگشت روی صفحه نمایش عرضه نخواهد شد

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 648 بازدید

بله، درست می بینید، این مقاله حدسیاتی را در باب Galaxy Note 9 و نه Galaxy S9 مطرح می کند. هنوز خیلی زود است که مطمئن شویم Galaxy Note 9 چه قابلیت هایی خواهد داشت اما برطبق گزارشی خارج از کره‌ی جنوبی، حسگر اثرانگشت در حال نمایش یکی از این ویژگی ها نخواهد بود. درحالیکه انتظار می رود سامسونگ یک حسگر اثرانگشت روی نمایش با عرضه ی Galaxy S8 معرفی نماید، این اتفاق رخ نداد.

بسیاری از افراد در آن زمان انتظار داشتند شرکت، این ویژگی را سال گذشته با گوشی Galaxy Note 8 معرفی نماید اما گفته می شد سامسونگ این ایده را به سبب مشکلات فنی کنار گذاشته است. اگر این گزارش صحیح باشد، نشستن به امید اینکه گوشی Galaxy Note 9 از این قابلیت برخوردار باشد بیهوده خواهد بود.

حسگر اثرانگشت در صفحه نمایش Galaxy Note 9

به نقل از منابع واقع در زنجیره ی تامین، خروجی رسانه های کره امروز گزارش نمودند سامسونگ برای تامین کنندگان مواد این موضوع را فاش نموده که حسگر اثرانگشت روی فبلت بعدی رده برتر آن همچون Galaxy Note 8 پشت گوشی نصب خواهد شد.

همچنین ادعا شده Galaxy Note 9 در ماه ژوئن امسال به تولید انبوه وارد خواهد شد، قبل از اینکه در ماه آگوست روانه بازار گردد. Galaxy Note 8 رسما در تاریخ 23 آگوست پرده برداری شد و می توان انتظار داشت این گوشی نیز در همین زمان ها عرضه گردد.

این گزارش اشاره می کند سامسونگ به طور کامل کار کردن روی فناوری حسگر اثرانگشت روی صفحه نمایش را متوقف نکرده است. گفته می شود سامسونگ با شرکت های گوناگونی روی فناوری شناخت اثرانگشت نوری کار می کند اما منابع موجود در صنعت انتظار ندارند سامسونگ در موقعیتی باشد که بتواند این فناوری را در یک محصول تجاری تا قبل از سال 2019 روانه ی بازار نماید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما