ویدیویی از محیط اندروید 8.0 Oreo روی گوشی Galaxy S7 edge

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 1335 بازدید

به نظر می­رسد انتشار تصادفی اندروید 8.0 Oreo برای گوشی Galaxy S7 edge ممکن است به واقع بدین خاطر رخ داده باشد که یک نفر در شرکت سامسونگ دکمه ی اشتباهی را زده باشد، چراکه آپدیت Galaxy S8 Oreo توانسته چند ساعت بعد راه خود را به تسترهای بتا در آلمان باز کند. آپدیت Galaxy S7 edge ممکن است برای برخی مشکوک به نظر برسد، با توجه به اینکه تهیه ی اسکرین شات های غیرواقعی تا چه حد می تواند ساده باشد، اما یک ویدیوی دستی از Oreo روی گوشی S7 edge به روزرسانی شده تا شک شما را برطرف نماید.

ویدیوی کارکرد اندروید 8.0 Oreo روی گوشی Galaxy S7 edge

همانطور که در ویدیو می بینید، این همان تجربه ی کامل اندروید 8.0 Oreo به شکل مشاهده شده روی Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus اندروید 8 می باشد. همه چیز از آیکون های صفحه ی هوم از طریق منوی تنظیمات تا برنامه­ی دروبین آپدیت شده است، و گوشی با Samsung Experience 9.0 اجرا می­شود. Bixby home نیز مشمول شده است. اگرچه لازم به ذکر است، هنوز هیچ اطلاعاتی درباره­ی اینکه این انتشار تا چه حد ثابت یا کامل است موجود نیست.

برای مثال، برنامه­ی دوربین به نظر Bixby Vision و یک سری گزینه­های استیکر را کم دارد. امکانش هست سامسونگ برخی از این ویژگی­ها را به دارندگان Galaxy S7 و Galaxy S7 edge ارائه نکند، اما همچنان باید منتظر باشیم ببینیم چه اتفاقی می­ افتد. فعلا، اندروید 8.0 Oreo را روی Galaxy S7 edge در ویدیوی زیر بررسی نمایید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما