مقایسه تصویری آپدیت اندروید 8.0 و 7.0 سامسونگ S8

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 1192 بازدید

به روزرسانی رسمی Oreo بالاخره با گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus دوهفته پس از بیرون آمدن برنامه ی بتا روانه ی بازار گردید. این بروزرسانی به صورت رسمی در تاریخ 22بهمن منتشر شد، با خود فکر کردیم تعدادی اسکرین شات از این آپدیت نشان دهیم تا ببینید چقدر همه چیز Oreo در مقایسه با Nougat اندروید 7.0 تفاوت دارد.

تغییرات و بهبودها را در همه جای Samsung Experience 9.0 می توان مشاهده نمود، که آخرین نسخه از نرم افزار سامسونگ می باشد، و همچنین یک سری ویژگی های جدید نیز وجود دارند. ما در اینجا سعی کردیم اکثر این ویژگی های جدید را در سری مقالات خود با عنوان ویژگی های اندروید 8.0 Oreo ارائه کنیم، بنابراین این اسکرین شات ها به سادگی نشان می دهند برنامه ها و منوها روی Oreo چه تغییراتی داشتند. نیاز به گفتن نیست، همچنان برنامه ها و منوهای بیشتری را پس از کشف و بررسی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خب، بدون هرگونه زیاده گویی، اسکرین شات ها را در زیر مشاهده نمایید. اسکرین شات های Oreo در هر تصویر در سمت چپ قرار داشته و اسکرین شات Nougat در سمت راست قرار گرفته است. اگر هنوز آپدیت Oreo خود را دریافت نکردید، فراموش نکنید مراحل لازم را انجام دهیم و گوشی S8 یا S8 Plus خود را اماده نموده و به سادگی این تغییر را اجرا کنید.

مقایسه ی اسکرین شات های سامسونگ اس8 اندروید Oreo و Nougat

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما