تصاویر محیط اندروید 8.0 Oreo سامسونگ Note8

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 758 بازدید

درحالیکه برنامه ی بتای Oreo رسمی تنها مخصوص گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus بود، یک آزمون ساخت برای Galaxy Note 8 نیز حدودا یک ماه پیش به بیرون درز پیدا کرد.

تصاویر Galaxy Note 8 اندروید Oreo

همچون گوشی های Galaxy S8 و S8 Plus و Galaxy Note 8 در خود از رابط کاربری (UX) نسخه Samsung Experience 9.0 UX بهره خواهد برد، اما از آنجا که اکثر ما شانس امتحان کردن Oreo را روی گوشی Note 8 خود نداشتیم، در اینجا یک سری تصاویر از نرم افزار جدید برایتان فراهم نمودیم.

طبیعتا، Oreo روی Note 8 چندان با آنچه که روی S8 مشاهده نمودیم تفاوت ندارد (عملکرد قلم S تنها تمایز آنهاست). فهرستی از ویژگی های جدید برای هر دو گوشی برتر ارائه شده و می توانید این ویژگی ها را در سری مقالات ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo دنبال نمایید.

همچنین ببینید:

برای دنبال کردن این موضوع لطفا برچسب ویژگی های اندروید 8 را دنبال کنید

البته، همچنان باید منتظر بمانیم تا مشخص شود Galaxy Note 8 چه زمانی آپدیت رسمی اندروید 8.0 Oreo را دریافت خواهد نمود. به نظر میرسد عرضه ی این آپدیت به بازار برای گوشی های Galaxy S8 و S8 Plus چندان دور نیست؛ متاسفانه، ما هنوز منتظر هستیم سامسونگ نسخه ی Oreo را برای این دو گوشی S8 سامسونگ روانه بازار نماید. برای مصرف کنندگان در برخی از کشورها، ممکن است این انتظار تا پایان ماه فوریه 2018 طول بکشد.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما