اندروید 8 سامسونگ

بروزرسانی اندروید 8.0 گوشی‌های Galaxy S7, Galaxy A5 2017, Galaxy Tab S3

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 2009 بازدید

سامسونگ هم اکنون کار تهیه ی آپدیت اندروید Oreo 8.0 را برای Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus به پایان رسانده است. برنامه ی بتا حدودا یک هفته قبل پایان یافت و به زودی این اپدیت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. اکنون می توانیم گفته های دوستان خود را در GalaxyClub تایید کنیم که سامسونگ شروع به تهیه ی آپدیت اندروید Oreo 8.0 برای Galaxy S7، Galaxy S7 edge، Galaxy A3 2017 و Galaxy A5 2017 همراه با Galaxy Tab S3 نموده است.

هنوز سامسونگ به طور دقیق تاریخ ارائه ی آپدیت اندروید 8.0 Oreo را برای Galaxy S8 تایید نکرده است. حتی اگر چند روز آینده نیز روانه ی بازار گردد، برخی افراد در نقاط به خصوصی از جهان ممکن است مجبور باشند تا انتهای ماه فوریه برای دریافت این آپدیت منتظر بمانند.

موج بعدی به روزرسانی های Oreo از سامسونگ

شرکت هم اکنون می تواند توجه خود را معطوف به آماده کردن به روزرسانی برای برخی از گوشی های دیگر خود نماید. هم اکنون بر همگان روشن است که آپدیت اندروید برای Galaxy Note 8 در راه است. اکنون می توانیم تایید کنیم که اقداماتی نیز جهت ارائه ی آپدیت برای Galaxy S7 و Galaxy S7 edge، Galaxy A5 2017 و Galaxy A3 2017 و همچنین Galaxy Tab 3 در حال صورت گرفتن هستند.

اگرچه مدتی طول می کشد تا سامسونگ به روزرسانی اندروید 8.0 Oreo را برای گوشی های اشاره شده در بالا روانه ی بازار نماید. درحالیکه برخی از دارندگان گوشی های Galaxy S6 امیدوارند گوشی هایشان آپدیت Oreo دریافت کند، هنوز هیچ شواهدی در دست نیست که نشان دهد آپدیت Oreo خواهند گرفت یا خیر. هم اکنون به شما گفتیم نیازی نیست برای دریافت آپدیت Oreo روی Galaxy S6 به انتظار بنشینید.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما