اندروید 8

اینفوگرافیک رسمی سامسونگ از ویژگی های Experience 9.0 در اندروید 8.0

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 1034 بازدید

از روز اولی که برنامه ی Oreo بتای Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus معرفی گردید، ما بسیاری از ویژگی های جدید این آپدیت را مطرح نمودیم. اندروید Oreo همچنین با خود Samsung Experience 9.0 را به همراه خواهد داشت، که جدیدترین نسخه ی رابط کاربری اختصاصی می باشد، اگرچه در صورتیکه نحوه ی انجام آن را از سوی شرکت در نظر بگیرید، Samsung Experience 9.0 نامی برای کل نرم افزار جدید بوده و اندروید 8.0 Oreo بخشی از آن نرم افزار است (که از نظر فنی، با توجه به اصلاحاتی که سامسونگ در OS انجام داده، صحیح است.

اینفوگرافیک رابط کاربری Samsung Experience 9.0

اگر شما بخشی از برنامه ی بتا باشید، احتمالا نمایش اینفوگرافیک رسمی سامسونگ از ویژکی های SE 9.0 را در نرم افزار Samsung Members دیده اید.

این اینفوگرافیک در خود ویژگی هایی که ما در وبسایت تحت پوشش قرار دادیم “ویژگی‌های اندروید 8” را شامل می شود، اما یک سری ویژگی های دیگر را نیز همچون گزینه ی تغییر رنگ صفحه نمایش جهت کاهش خستگی چشم مورد بررسی قرار خواهد داد. آپدیت رسمی Oreo ممکن است همین روزها به بازار آید، و درحالیکه ما همچنان منتظر روز موعود هستیم، با خود فکر کردیم اینفوگرافیک را برای افرادی که نتوانستند در بتا شرکت کنند در اینجا قرار دهیم.

همچنین ببینید:

برای دنبال کردن این موضوع لطفا برچسب ویژگی های اندروید 8 را دنبال کنید

این اینفوگرافیک بسیار بزرگ است (با استفاده از ویژگی بسیار خوب Scroll Capture در گوشی های سامسونگ تهیه شده است)، بنابراین مطمئن شوید چند ثانیه صبر کنید که تصویر زیر به طور کامل بارگذاری شود. به محض اینکه اینفوگرافیک را بررسی نمودید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما