ویدئویی جدید که گفته می‌شود از عملکرد سامسونگ S9 منتشر شده

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 609 بازدید

خب، این هم از این: یک ویدیوی واقعی که نشان دهنده عملکرد Galaxy S9 می باشد که به زودی روانه بازار خواهد شد. یا حداقل، گوشی ای که احتمالا Galaxy S9 خواهد بود.

ویدیوی منتشر شده از Galaxy S9

از اعماق اینترنت داخلی کشور چین، ویدیویی کوتاه منتشر شده که به وضوح یک گوشی سامسونگ را با طراحی infinity نشان می دهد. در این ویدیو، ما شخصی را می بینیم که بنا به گفته ها در حال اجرای آزمون حساسیت لمسی روی یک گوشی با محافظ صفحه می باشد. به واقع، این ویدیو از  صفحه نمایش درحالی گرفته شده که در حال پخش  ویدیوی دیگری است، که موجب شده در مجموع خیلی شفاف نباشد.

اگرچه دوست داریم باور کنیم گوشی که در این ویدیو معرفی شده Galaxy S9 می ­باشد، به نظر راهی برای تایید این موضوع نیست. آیا قاب پایینی کمی نسبت به Galaxy S8 باریک ­تر به نظر می رسد؟ اگر اینطور نیست، چطور می توانیم مطمئن شویم این گوشی همان Galaxy S8 نیست؟

صرفنظر از اینکه این ویدیو همان گوشی S9 است یا خیر، این گوشی به زودی روانه بازار خواهد شد. نظر به اینکه محصول بعدی سامسونگ برای انتهای ماه فوریه جهت عرضه به بازار برنامه ریزی شده است، تنها چند هفته فرصت باقیست تا زمانیکه گوشی Galaxy برتر امسال را از نزدیک ببینیم، اگرچه انتظار یک سری به روزرسانی های اساسی را داخل گوشی داریم.

چیپ جدید Exynos 9810 soc احتمال بهبود عملکردی قابل توجهی را به همراه آورده. درحالیکه تنها Galaxy S9 Plus با صفحه 6.2 اینچی در پشت خود دوربین دوگانه دارد، تک دوربین Galaxy S9 با صفحه 5.8 اینچی هم چیزهای جدیدی به همراه خواهد داشت. انتظار می رود Galaxy S9 در میانه ماه مارس جهت فروش به بازار عرضه شود، که قیمت آن نیز با گوشی Galaxy S8 سال گذشته برابر بوده یا از آن بیشتر خواهد بود.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما