Samsung S6 Android 8

منتظر آپدیت اندروید 8.0 Oreo برای گوشی Galaxy S6 نباشید

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 1037 بازدید

احتمالا اخیرا گزارشاتی را مشاهده کردید که نشان می­ دهند آپدیت اندروید Oreo 8.0 برای گوشی Galaxy S6 احتمالا ماه آینده ارائه خواهد شد. کسانی که با نحوه­ ی عملکرد آپدیت های پلت فرم اندروید آشنا هستند بهتر می­ دانند نباید منتظر باشند چراکه احتمالش بسیار ضعیف است شرکت سامسونگ برای گوشی Galaxy S6 روی Oreo کار کند.

شرکت سامسونگ برنامه بتای خود را برای آپدیت اندروید 8.0 Oreo برای گوشی Galaxy S8 در پایان سال گذشته روانه بازار نمود و انتظار می رود آپدیت را برای تمامی کاربران تا انتهای این ماه منتشر کند. Galaxy Note 8 احتمالا بعد از آن آپدیت Oreo خواهد گرفت قبل از اینکه از سایر گوشی­های رقیب در جایگاه پایین تری قرار گیرد.

آپدیت اندروید 8.0 Oreo برای Galaxy S6

گزارشات در باب آپدیت اندروید 8.0 Oreo برای گوشی Galaxy S6 مبتنی بر مکالماتی هستند که یکی از کاربران با پشتیبانی شرکت سامسونگ داشته است. ما به زمان اشاره داشتیم و مجددا نمایندگان پشتیبانی در زمینه­ ی آپدیت سیستم عامل تا حد زیادی در اشتباه هستند. این اولین بار نیست که درباره این احتمال شنیدیم.

یکی دیگر از مسئولان پشتیبانی سامسونگ دو ماه پیش ادعا نمود Galaxy S6 برای اندروید 8.0 Oreo آپدیت خواهد شد.

گوشی Galaxy S6 در تاریخ 1 ماه مارس سال 2015 معرفی گردید و با سیستم عامل اندروید 5.0.2 Lollipop به بازار عرضه شد. این گوشی اولین آپدیت اصلی را در تاریخ 15 ماه فوریه سال 2016 برای پلت فرم خود دریافت نمود – اندروید 6.0 Marshmallow – و بعدا در تاریخ 9 مارس سال 2017 به اندروید 7.0 Nougat آپدیت گردید.

شرکت های سخت افزاری طرف قرارداد با گوگل و اندروید تنها از گوشی های خود برای دو آپدیت پلت فرم اصلی پشتیبانی می­کنند که هر دو را Galaxy S6 تا کنون دریافت نموده است. سامسونگ تا به حال چیزی نگفته که نشان دهد این سیاست را تغییر خواهد داد، اگرچه اخیرا آپدیت­های امنیتی را برای گوشی­های برتر پیشین خود منتشر کرده است.

آنطور که معلوم است، دلیلی وجود ندارد باور کنیم آپدیت اندروید 8.0 Oreo برای گوشی Galaxy S6 ماه آینده یا حتی بعد از آن منتشر خواهد شد، مگر اینکه سامسونگ این تغییر سیاست قابل توجه خود را رسمی نماید. این امر کاملا غیرممکن نیست اما بهتر است خیلی منتظرش نباشید.

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما