سامسونگ در دعوی حقوقی کشور چین مقابل هوآوی متحمل زیان شد

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 399 بازدید

همگی از مبارزات قانونی سامسونگ و اپل آگاهی دارید. این شرکت همچنین به مدت بیش از یک سال است که در دادگاه با غول چینی هواوی در حال مبارزه می باشد. هواوی در سال 2016 سامسونگ را متهم به عدم رعایت حق ثبت اختراع نمود، و ادعا کرد سامسونگ از فناوری ارتباطی 4G، نرم افزار رابط کاربری و سیستم­های عامل آنها در گوشی های هوشمند خود بدون هرگونه مجوز استفاده نموده است.

حکم صادر شده در یکی از این دعوی­ ها سامسونگ را محکوم به پرداخت 11.6 میلیون دلار به هواوی به سبب عدم رعایت حق ثبت اختراع نمود. هواوی یک دعوی دیگر را هم تاکنون در چین در برابر سامسونگ برنده شده است. سامسونگ هم شکایت خود را مبنی بر عدم رعایت حق ثبت اختراع در برابر هواوی به دادگاه برده اما هنوز به پیروزی دست پیدا نکرده است.

سامسونگ دربرابر هواوی

اطلاعات منتشر شده توسط دادگاه چینی امروز تایید نمود هواوی یک دعوی عدم رعایت حق ثبت اختراع را در برابر سامسونگ پیروز شده. دادگاه حکم نمود سامسونگ دو مورد از حقوق ثبت اختراع هواوی شامل فناوری تلفن نسل چهارم را نقض کرده است.

به شرکت سامسونگ حکم شد فروش یا تولید محصولاتی که این حقوق ثبت اختراع را نقض می ­کنند سریعا متوقف نماید اما این حکم به هیچ یک از مدل های گوشی به طور مشخص اشاره نکرده است.

دادگاه عالی شنزن چین پس از مشاهده اینکه سامسونگ ((از روی بدخواهی مذاکراتی که در تاریخ 11 جولای آغاز شدند را به تعویق انداخت)) به نفع هواوی رای داد و سامسونگ را ((مشخصا)) خطاکار خواند.

سامسونگ هم اکنون در حال بررسی گزینه های قانونی خود می باشد. این شرکت اظهار داشت سعی دارد ((به طور کامل تصمیم دادگاه را مرور کرده و واکنش های لازم را انجام دهد)).

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما