Samsung A8 2018

[بررسی] دوربین سلفی دوگانه سامسونگ A8 2018 با قابلیت Live Focus

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 996 بازدید

ویژگی­ های خوب بسیاری در Galaxy A8 2018 و A8+ 2018 وجود دارند، اما دوربین­ های دوگانه­ ی جلو، از نکات برجسته­ ی جدیدترین گوشی­ های میان رده­ ی سامسونگ می­ باشد (یا اینکه در این برهه می­ توان آنها را گوشی برتر میان­ رده نامید؟). دوربین­ های جلوی 8 و 16 مگاپیکسلی باهم ترکیب شده و فرد را قادر می­ سازند با استفاده از ویژگی Live Focus سلفی­ هایی با پس­ زمینه­ ی تار بگیرد، همچون دوربین­ های دوگانه عقب در Galaxy Note 8. این دوربین­ های دوگانه­ ی سلفی در بین گوشی­ های سامسونگ اولین هستند، بنابراین طبیعتا، قبل از اینکه این هفته به گوشی Galaxy A8 دست پیدا کنیم کمی با این گوشی­ ها کار کردیم.

سلفی­ های Live Focus در گوشی Galaxy A8 2018 بسیار عالی هستند

در روزهای گذشته به بررسی تخصصی و اولیه سری گوشی های A8 2018 پرداختیم که در زیر میتوانید آنها را مطالعه کنید،

اما برای امروز، سعی کردیم یک سری نمونه­ های سلفی Live Focus تهیه کنیم و به خوانندگان نشان دهیم دوربین­های دوگانه­ ی جلو روی گوشی A8 چه عملکردی دارند. هنوز نمی­ توانیم نتیجه­ گیری کنیم، اما به نظر می رسد این ویژگی برای سلفی بسیار خوب عمل می ­کند، حتی لبه­ های اطراف مو و گوش­ها را به خوبی تار می­ نماید. خب، آزمون واقعی با موهای بلندتر خواهد بود و سلفی­ ها خیلی تیز نیستند (به خصوص زمانیکه نسخه­ های اصلی را با اندازه­ های کامل روی کامپیوتر شخصی خود می­ بینید)، اما در مجموع نتایج بسیار خوب هستند. به واقع، با استفاده از جعبه ­های سامسونگ روی دیوار دفتر ما به عنوان پس­ زمینه، نتیجه کمی بهتر از Live Focus روی دوربین­ های عقب Note 8 می­ باشد.

همچنین لازم به ذکر است روی Galaxy A8، نه تنها می توانید در تصاویر Live Focus پس­ زمینه را تار نمایید، بلکه می توانید پس از اینکه عکس گرفته شد ناحیه فوکوس را تغییر دهید. این ویژگی مشابه با ویژگی حالت فوکوس انتخابی روی گوشی های تک دوربین سامسونگ می باشد، و به نظر می­ رسد شرکت به خوبی توانسته این ویژگی را در Live Focus روی گوشی A8 نیز قرار دهد. Note 8 این امکان را برای عکس­های Live Focus ایجاد نمی ­کند، اما امیدواریم سامسونگ این عملکرد را از طریق آپدیت نرم افزار در آینده ممکن نماید.

دیدگاه کاربران

  1. علی

    متاسفانه فوکوس این گوشی در فیلمبرداری مثل ضربان قلب میتپه یعنی هی فوکوس میکنه یک جور لگ پس به درد نمیخوره

دیدگاه شما

درخواست تمدید ارسال شده است...