اندروید 8

بروزرسانی اندروید 8.0 برای Samsung Note8 N950F

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 742 بازدید

فردی که ادعا می ­کند برای شرکت سامسونگ کار می­ کند تصاویری از Galaxy Note 8 خود مدل SM-N950F منتشر نموده که به شکل تصادفی به روزرسانی Oreo را دریافت کرده است. کاربر Reddit می­ گوید این گوشی دستگاهی است که ((مشتریان می­ توانند بنا به میل خود آن را لمس کرده و استفاده نمایند))، بنابراین احتمالا در یک مرکز خرده ­فروشی کار می ­کنند.

عکس­ها نشان می ­دهند این گوشی آپدیت نسخه­ N950FXXU2CRA1.DM را دریافت کرده است. به نظر می­ رسد یک آزمون داخلی ساخت Oreo برای Galaxy Note 8 باشد چراکه به قطع یک آپدیت بتا نیست. تا این حد می­ توان از نسخه­ آپدیت متوجه شد.

گفته می­ شود بروزرسانی تمامی بهبودهای صورت گرفته که بخشی از بسته­ ی اندروید 8.0 Oreo هستند را در خود دارد. همچنین شامل پچ امنیتی ژانویه 2018 نیز که سامسونگ چند روز پیش ارائه نمود می ­شود.

کاربر Reddit می ­گوید فردا پس از رفتن به محل کار خود اطلاعات بیشتری در این باره در اختیارمان قرار خواهد داد. به نظر نمی ­رسد این یک تست آزمایشی باشد چرا که سامسونگ معمولا تنها برای سنجیدن وضعیت، چندین به روزرسانی مهم آپدیت را فقط برای چند نفر آن هم قبل از پخش عمومی ارائه نخواهد کرد.

با این وجود، این امر نشان می­ دهد سامسونگ به خوبی Oreo را برای Galaxy Note 8 آماده نموده و این خبر خوبی است. دارندگان Note 8 احتمالا لازم نیست خیلی صبر کنند تا زمانیکه شرکت این به روزرسانی را برای Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus روانه بازار نماید.

نسخه بتا برای این گوشی ها در روز 15 ژانویه پایان خواهد یافت بنابراین احتمالش هست Oreo قبل از پایان این ماه روانه بازار گردد.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما