samsung a8 a8 plus 2018

سامسونگ ویدئوی مفهومی درباره دوربین سری A8 2018 منتشر کرد

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 533 بازدید

سامسونگ دو هفته پیش، از سری جدید گوشی های Galaxy A خود پرده برداری نمود. این گوشی ها دیگر آنطور که از ابتدا انتظار می رفت Galaxy A5 2018 و Galaxy A7 2018 نامیده نخواهند شد. سامسونگ سری جدید گوشی های خود Galaxy A8 2018 و Galaxy A8+ 2018 خواهد نامید. گوشی های میان رده جدید سامسونگ، ویژگی های قدرتمند را با قیمت معقولی ارائه می دهند.

شرکت امروز یک فیلم کوتاه جدید منتشر کرده که در آن تنوع و گوناگونی را جشن می گیرد. همچنین می توان آن را یک نوع تجلیل زیرکانه از دوربین گوشی جدیدش دانست.

در باب تنوع و ویژگی های دوربین

یکی از اولین صحنه های این فیلم کوتاه دوربین دوگانه جلوی گوشی را نمایش می دهد. Galaxy A8 2018 و Galaxy A8+ 2018 یک دوربین جلوی 16 مگاپیکسل با دیافراگم f/1.9 همراه با یک دوربین ثانویه 8 مگاپیکسل f/1.9 دارند.

کاربران می توانند بین دو دوربین جداگانه تعویض نمایند تا تصاویر معمولی یا تصاویر بسته ای با پس زمینه آبی بگیرند. گوشی های جدید همچنین ویژگی Live focus دارند که کاربران را قادر می سازد افکت تاری را قبل و بعد از گرفتن عکس تنظیم نمایند.

شخصیت اصلی این فیلم دیجیتالی از افراد مختلف درخواست می کند با او عکس بگیرند. زمانیکه آنها علت این کار را سوال می کنند، وی می گوید از چیزهایی عکس می گیرد که به نظرش زیبا هستند. در اینجاست که تنوع و تفاوت­ها خود را نشان می دهند در زمانیکه وی از Galaxy A8 2018 جهت عکس گرفتن از همه استفاده می کند.

این فیلم تا حدی با تبلیغات گوشی های هوشمند که تا بحال دیده ایم تفاوت دارد اما به خوبی مقصود خود را می رساند، و عملکرد دوربین را به خوبی نمایش می دهد. سامسونگ فروش گوشی های Galaxy A8 و Galaxy A8+ 2018 را در بسیاری از بازارها در سرتاسر جهان در پایان همین ماه آغاز خواهد کرد.

نمونه فیلمبرداری دوربین گلکسی A8 2018 سامسونگ به گفته مجله فارنت:

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما