ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo بخش 7 – قابلیت App Pair

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 781 بازدید

بخش 7ام: قابلیت App Pair جهت عملکرد چندگانه سریع بین برنامه ها

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plsu به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

همچنین ببینید:

برای دنبال کردن سری این مقالات لطفا برچسب ویژگی های اندروید 8 را دنبال کنید

در جدیدترین نسخه­ ی سری مقالات ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo، نگاهی به ویژگی App Pair خواهیم داشت. App Pair روی گوشی Galaxy Note 8 به عنوان راهی برای اجرای دو برنامه در حالت چند پنجره با یک بار ضربه زدن عرضه شده است. همانطور که از نامش پیداست، می ­توانید از قبل یک سری برنامه ها را جفت کنید، برای مثال دوربین و گالری و یا هر جفت برنامه دیگر که عموما در حالت عملکرد چندگانه روی صفحات جدا استفاده می کنید. App Pair یک ویژگی صفحه Edge است تا شما بتوانید از همه جا به میانبر App Pair خود دسترسی داشته باشید. اگرچه، این بدین معناست که این ویژگی تنها روی گوشی­ های ممتاز سامسونگ با صفحه نمایش منحنی در دسترس خواهد بود.

چگونه می توان App Pairهایی ایجاد نمود؟ این کار از طریق پنل Edge برنامه ها ممکن شده است. نهایتا می­ توانید 10 میانبر App Pair ایجاد نمایید، و تنها محدودیتی که هم اکنون با آن روبرو شدیم فقدان گزینه ای است که بتوان این میانبرها را روی صفحه هوم قرار داد. اما حدس می زنیم این گزینه ممکن است به زودی معرفی نشود. مگر اینکه سامسونگ بخواهد App Pair را به یک ویژگی استاندارد در تمامی دستگاههای اجرا شده توسط اندروید Oreo و نه فقط گوشی های برتر با صفحه نمایش مورب تبدیل نماید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما