عکس و قابلیت های جدید از سامسونگ S9 درز پیدا کرد

1 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 567 بازدید

تا به امروز ویدیوهای بسیاری از Galaxy S9 و Galaxy S9+ به صورت آنلاین در دسترس کاربران قرار گرفته است. این ویدیوها تقریبا به ما نشان دادند در زمینه ­ی طراحی از محصول جدید سامسونگ باید چه انتظاری داشته باشیم. این گوشی جدید کاملا شبیه به گوشی های قبلی شرکت بوده و این موضوع لزوما چیز بدی نیست.

یک سری ویدیوهای افشاگری Galaxy S9 هم امروز پخش شدند که نشان می دهند این گوشی تا حد زیادی مشابه با گوشی های قبلی است. این ویدیوها موضوع جالب توجهی در باب محصول نوظهور ارائه نکردند.

افشاگری های Galaxy S9

این ویدیوها به صورت آنلاین از طریق وبسایت @OnLeaks در اختیار عموم قرار گرفتند. این منبع سابقه­ ی ردیابی خوبی در زمینه افشاگری دارد و به همین دلیل است که این افشاگری ها در مورد Galaxy S9 قابل توجه هستند.

Galaxy S9 تقریبا از جلو شبیه به گوشی Galaxy S8 است. این گوشی هم Infinity Display را در خود خواهد داشت. گزارشات حاکی از آن هستند که نسبت ابعاد هم تقریبا برابر خواهند بود.

تنها تغییر اساسی در طراحی را می توان در پشت گوشی مشاهده کرد. حسگر اثرانگشت در زیر لنز دوربین قرار گرفته است. این امر تا حد زیادی مورد توجه طرفداران گوشی بوده که در مورد جایگذاری حسگر اثرانگشت روی گوشی Galaxy S8 بسیار انتقاد نمودند.

گزارشات بسیاری نشان می ­دهند سامسونگ قصد دارد از گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9+ در ماه فوریه 2018 پرده برداری نماید. اعلامیه ی پرده برداری از گوشی احتمالا در کنگره ی جهانی تلفن همراه سال 2018 در بارسلونا صورت خواهد گرفت. این گوشی ممکن است در نیمه ی ماه مارس روانه بازار شود.

 

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما