colors in folders android 8

ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo بخش 6 – رنگ های سفارشی برای پوشه ها

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 610 بازدید

بخش ۶ام: اعمال رنگ های سفارشی برای پوشه ها

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plsu به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

همچنین ببینید:

برای دنبال کردن سری این مقالات لطفا برچسب ویژگی های اندروید 8 را دنبال کنید

اندروید 8.0 Oreo بتای Galaxy S8 ویژگی­ های جدید بسیاری را در خود دارد. همچنین با صرف زمان بیشتر جهت بررسی نسخه­ ی بتا، ترفندهای رابط کاربری بسیاری را کشف نمودیم. اگر همواره آرزو داشتید گزینه­ های رنگ بیشتری برای پوشه های نرم افزارهایتان وجود داشته باشند، Oreo این امکان را برایتان فراهم آورده. سیستم عامل بتا به کاربران اجازه می­ دهد از رنگ سفارشی برای پوشه های خود استفاده کنند.

ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo بخش ۶: رنگ های سفارشی برای پوشه ها

اگر شما نرم افزارهای زیادی روی دستگاه خود دارید، خوب است آنها را مرتب در پوشه هایی طبقه­ بندی نمایید.

این کار باعث می شود یافتن نرم افزاری که به دنبال آن هستید برایتان ساده تر شده و دیگر خیلی نیاز به اسکرول کردن نداشته باشید.

اندروید 8.0 Oreo بتای Galaxy S8 به کاربران اجازه می­ دهد به پوشه­ ها ویژگی هایی جهت تشخیص آسان تر بدهند. زدن روی آیکون موجود در مقابل نام پوشه، فهرستی از گزینه های رنگ موجود را برایتان به همراه دارد. گزینه ی چند رنگی را می توانید انتخاب کنید و یک رنگ سفارشی از بین انتخابگر رنگ کامل برای پوشه ی موردنظر انتخاب نمایید.

کاربر پس از انتخاب رنگ موردنظر خود تنها باید روی فرمان Done بزند و پوشه به صورت اتوماتیک رنگی خواهد شد. به همین سادگی!

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما