اخبار جدید از قابلیت های سامسونگ S9 – تمرکز بیشتر بر تغییرات کوچک خواهد بود

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 563 بازدید

به نظر می­ رسد به رغم گزارشات پیشین، سامسونگ تغییرات چندانی در طراحی Galaxy S9 ایجاد نخواهد کرد. امروز گزارش نمودیم Galaxy S9 ممکن است آنطور که انتظار می­ رفت خیلی حاشیه­ های جلو را کاهش ندهد. برخی از افشاگری های جدید در مورد Galaxy S9 به صورت آنلاین مشاهده شدند که ماین گفته را تایید می گنند. Galaxy S9 تا حد زیادی به گوشی­ های قبل از خود شباهت خواهد داشت.

افشاگری های جدید در مورد Galaxy S9

افشاگری های بر پایه CAD از سوی OnLeaks فاش شدند که سابقه ­ی پیگیری قابل توجهی دارد. افشاگران نشان دادند Galaxy S9 تا حد زیادی به Galaxy S8 شباهت خواهد داشت. از انجا که انتظار می­ رود نسبت ابعاد هم تا حد زیادی یکسان باقی بماند، هر دو دستگاه تقریبا از جلو به یک شکل خواهند بود.

تنها تغییر اساسی صورت گرفته در طراحی در پشت گوشی خواهد بود که حسگر اثرانگشت در زیر لنز دوربین قرار داده خواهد شد. جایگذاری کنونی حسگر از نظر بسیاری از کاربران بسیار بد بوده و در نتیجه به نظر می­ رسد سامسونگ این مشکل را مورد بررسی قرار داده است. حسگر ضربان قلب هم باید در سمت راست ماژول ابتدایی دوربین قرار گیرد.

به جز این، ورودی USB Type-C، دکمه­ های بلندی صدا، دکمه­ خاموش و روشن و Bixby، جک اسپیکر و هدفون در موقعیت­های قبلی خود قرار خواهند گرفت.

از آنجا که سامسونگ چندان تغییری در ظاهر گوشی­ خود ایجاد نکرده، افراد امید دارند از نظر قابلیت­ های داخلی، نرم ­افزارها و ویژگی­ ها به شکل قابل توجهی دستگاه را بهبود داده باشد تا خرید یک گوشی هوشمند تقریبا 1000 دلاری را برای مشتریان توجیه کند.

باتوجه به محموله­ های گوشی­ های هوشمند که هم اکنون پیش­ بینی شدند در سال آینده به بازار عرضه خواهند شد، سامسونگ باید واقعا Galaxy S9 را در خور پول زیادی که بابت آن پرداخت می­ شود طراحی نماید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما