Android 8 Oreo Gallery Feathure

ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo بخش 5 – پنهان کردن آلبوم ها در گالری

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 565 بازدید

بخش پنجم: پنهان کردن آلبوم ها در گالری

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plsu به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

(این قسمت بر اساس پست های جدیدتر در همین زمینه آپدیت خواهند شد)

اندروید 8.0 Oreo بتا در گوشی­ های Galaxy S8 و Galaxy S8+ دارای ویژگی­ های جدیدی است، و یکی از این ویژگی­ ها برای افرادی است که به حریم خصوصی اهمیت ویژه می­ دهند و آن هم پنهان کردن آلبوم­ ها در گالری است. ویژگی حالت خصوصی در گوشی­ های سامسونگ هم اکنون این امکان را فراهم آورده، اما شرکت کارها را برای افرادی که تمایل ندارند برای تصاویر خود رمز عبور انتخاب کنند ساده­ تر کرده است.

ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo: پنهان کردن آلبوم ­ها در گالری

در Oreo، آلبوم­ های گالری می ­توانند با انتخاب دکمه ­ی Hide Albums از روی منوی گالری (که از طریق ضربه زدن روی دکمه­ ی سه نقطه­ ی سمت راست بالا قابل دسترسی است) پنهان شوند، سپس باید آلبومی که تمایل دارید پنهان شود را انتخاب نمایید.

این روش خیلی مطمئن نیست، چراکه آلبوم­ های پنهان شده به راحتی می­ توانند توسط کسی که از ویژگی پنهان کردن آلبوم ­ها آگاه باشد بازگردند، اما همچنان تا حدی محرمانه خواهند بود. برای امنیت بهتر، می­ توانید از حالت Private Mode استفاده کنید، یا حتی ویژگی Secure Folder را فعال نمایید، اگر نیاز دارید یک سری داده­ های مهم را به طور کامل جدا نگاه دارید.

منبع:

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما