اندروید 8

بروزسانی اندروید 8.0 سامسونگ Note 8 برای گوشی های آنلاک آمریکا فاش شد

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 559 بازدید

به نظر می رسد درحالیکه سامسونگ تنها درحال اجرای نسخه ی بتا برای اندروید 8.0 Oreo روی Galaxy S8 می باشد، همچنین یک سری آزمون­ های ساخت Oreo برای Galaxy Note 8 (حداقل برای Note 8 سری اپراتوری Snapdragon در آمریکا) انجام داده است. بک نفر توانسته یک OTA اندروید 8.0 برای آخرین محصول Note بسیار خوب سامسونگ به دست آورد و لینک­هایی درباره ­ی آن برای همه به Reddit ارسال نموده که آن را ملاحظه کرده و امتحان کنند.

همانطور که انتظار می­ رود این محصول نهایی و پایدار نیست، اما به نظر می­ رسد به عنوان یک سیستم عامل آزمایشی عملکرد خوبی دارد.

دستگاه مورد استفاده جهت تست OTA که به بیرون درز کرده حتما باید سیستم عامل نسخه­ ی N950USQS2BQK2 باشد، که آخرین ساخت رسمی و تنها مورد موجود برای واحدهای Note 8 باز نشده در Verizon تا به امروز است. اگرچه جهت دور زدن این محدودیت، هر مالک Note 8 بازنشده می­ تواند سیستم عامل N950USQS2BQK2 را روی دستگاه خود از طریق دنبال کردن مسیر به روزرسانی پیشنهادی از سوی کاربرد Reditt نصب نماید. همچنین در صورتی که تا بدین جا واضح نگفتم، این امکان تنها برای Galaxy Note 8 Snapdragon در ایالات متحده می­ باشد.

بروزرسانی اندروید 8 روی Note 8 فاش شده را نصب کنید (با قبول ریسک)

طبیعتا، ما از نرم­ افزار غیررسمی حمایت نمی ­کنیم، مگر اینکه مستقیما از سوی سامسونگ به عنوان بخشی از یک برنامه­ ی آزمایشی بتا آمده باشد،

بنابراین تصمیم با خود شماست و همچنین نیازمند کمی دانش فلش کردن سیستم عامل (هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق حالت بازیابی گوشی) هستید، اگر تصمیم دارید این سیستم عامل را امتحان کنید. پیشنهاد ما جستجو برای چند راهنمای مرحله به مرحله است که به نظر به شکل انلاین سعی دارند دستورالعمل­هایی جهت نصب Oreo درز کرده ارائه نمایند.

همچنین توصیه می­ کنیم قبل از امتحان کردن سیستم عامل امتحانی Oreo، بکاپ کاملی از اطلاعات گوشی خود بوسیله Samsung Smart Switch تهیه کنید (یا هر یک از نرم افزار پشتیبان ­گیری دیگری که مد نظر دارید) چرا که ممکن است مجبور شوید تمامی داده ­های موجود روی گوشی خود را پاک کنید (از جمله تصاویر و سایر فایل ­های موجود روی ذخیره­ داخلی).

و اگر این سیستم عامل را نصب نمودید، به ما هم اطلاع دهید عملکرد آن چگونه است! برای مشاهده­ ویژگی های جدیدی که Oreo برای Galaxy S8 به همراه آورده است، سری مقالات ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo را مشاهده نمایید، که گوشی Note 8 را هم در بر می گیرند.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما