گوشی های S8 و S8 Plus و Note 8 معامله بهتری نسبت به Iphone X

2 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 548 بازدید

Consumer Reports، مجله ­ی تاثیرگذاری که ((رتبه ­بندی­ ها و مقایسات منصفانه ­ای)) جهت کمک به کاربران در اخذ تضمیمات آگاهانه در امر خرید گوشی ­های هوشمند ارائه می ­دهد، اعلام کرد Galaxy S8 و Galaxy S8+ و همچنین Galaxy Note 8 به صورت کلی دستگاههایی بهتری نسبت به iPhone X می­ باشند.

این سایت مرور کامل خود را از اولین دستگاه گوشی Iphone دارای OLED شرکت اپل منتشر نموده و اگرچه iPhone X در بسیاری از زمینه ها امتیاز بالایی کسب نمود، در رقابت با گوشی­ های سامسونگ در بخش عمر باتری چندان موفق نبود.

iPhone X همچنین نسبت به iPhone 8 و iPhone8+ امتیاز کمتری کسب نمود، که بیشتر در مقابل شکستن مقاومت داشته و ((دکمه ­ی اشنای همیشگی Home دارند))، و قیمت شان نسبت به X بسیار پایین تر است.

اما همچنن لازم به ذکر است Consumer reports، در همین راستا نگهداری از دستگاهی که هم اکنون دارید را نسبت به خرید دستگاه جدید پیشنهاد می ­کند.

زمانیکه S6 به بازار آمد، این نشریه به کاربران پیشنهاد داد همچنان از Galaxy S5 خود استفاده نمایند، که آخرین محصول باکیفیت سامسونگ در آن زمان بود که در خود محل ورود micro SD و قابلیت جابجایی باتری را داشت. اما این امر هم مانع از محبوب شدن و خرید S6 از سوی کاربران و باز کردن راه جهت نسل جدیدی از محصولات برتر Galaxy نشد، که هم اکنون بهترین ویژگی ها را در حالت کلی برای گوشی­ های هوشمند رده بالا به همه پیشنهاد می کند.

iPhone X برای هواداران گوشی های اپل قدمی رو به جلو می باشد

اکنون، ما به عنوان طرفداران گوشی­ های سامسونگ، از خواندن مطالب مربوط به امتیازات بالاتر گوشی ­های S8 و S8+ و Note 8 نسبت به iPhone X خسته نمی ­شویم، اما اگر بگوییم نمی ­دانیم چرا گل سرسبد گوشی­ های شرکت اپل قدمی رو به جلو برای طرفداران iPhone می­ باشد، دروغ گفته ایم.

با این وجود، iPhone X با یکی از جدیدترین پنل­ های OLED سامسونگ به بازار آمده (برطبق ازمایشات صورت گرفته از سوی نشریات مهم، حتی از Note 8 نیز بهتر تنظیم شده است) و باعث می ­شود اپل به بازار گوشی های بدون حاشیه وارد شود.

این خود یکی از دلایل اصلی است که چرا این گوشی بهتر از تمام گوشی­ های قبلی اپل می­ باشد، اگرچه ممکن در بسیاری از بازارها قیمت غافلگیرکننده ای داشته و موجب شود سامسونگ بیشتر تلاش کند.

برطبق گزارشات Consumer reports، گوشی iPhone X همچنین بهترین دوربین گوشی­ های هوشمند را نسبت به گوشی ­هایی دارد که تا کنون آزمایش شدند و شناسایی چهره در آن عملکرد بسیار خوبی داشته و به سرعت گوشی را باز می­ کند.

تنها دلیلی که این گوشی نسبت به IPhone 8 خود شرکت اپل امتیاز کمتری گرفته است، این است که به سرعت می­ شکند.

زمانیکه نوبت به ظاهر گوشی برسد، Galaxy S8 و Galaxy S8+، iPhone 8 و iPhone 8+ نمره 81 از 100 گرفتند، درحالیکه iPhone X و Galaxy Note 8 یک رده پایین تر جای دارند. جالب است ببینیم Galaxy S9 سال آینده در چه جایگاهی قرار می­ گیرد، و بر اساس برخی شایعات، محصول برتر بعدی سامسونگ باید نسبت به محصولات پیشین آن همه ویژگی ها را یک پله بالاتر ببرد

منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما