کاربردهای جدید اندروید 8

ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo بخش سوم – نرم افزار Dual Messenger

3 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 1128 بازدید

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و S8+ Galaxy به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

Oreo بتا همچنان در Galaxy S8 و Galaxy S8+ قابل دسترسی بوده و ما ویژگی جدیدی کشف نمودیم که در آخرین نسخه اندروید بر روی دستگاههای سامسونگ قابل دسترسی است. Dual Messenger یکی از ویژگی هایی است که ما امسال تنها روی تعداد کمی از دستگاههای سامسونگ مشاهده نمودیم، اما در Oreo، به نظر این ویژگی سعی دارد به یک بخش پیش­فرض در روابط کاربران شرکت تبدیل گردد.

ویژگی های جدید اندروید Oreo 8.0: نرم افزار Dual Messenger

Dual Messenger همانطور که ممکن است از نامش متوجه شوید، از برنامه های شبکه­ های اجتماعی پشتیبانی می­ کند که غالبا از چندین حساب کاربری برای هر فرد پشتیبانی نکرده و دارای محدودیت هستند.

اساسا، زمانیکه Dual Messenger را برای یک برنامه فعال کنید (برای مثال، WhatsApp و یا Facebook)، دو نسخه از همان برنامه را روی کشوی برنامه­ های خود خواهید دید (و نسخه ­ی دوم از طریق یک آیکون زنجیر در گوشه­ ی پایین سمت راست نمایش داده می ­شود).

می ­توانید روی هر نسخه از برنامه، با حساب کاربری دیگری وارد شوید، و از آنجا که به شکل دو برنامه­ ی کامل مجزا عمل می­کنند، حتی می ­توانید از این دو به صورت همزمان در حالت پنجره ­های چندگانه استفاده نمایید.

Dual Messenger تنها روی برنامه ­هایی عمل می­کند که به صورت رسمی از دو حساب کاربری پشتیبانی نمی­ کنند و شما قادر خواهید بود از برنامه­ های مهمی همچون Facebook، Facebook Messenger و Snapchat استفاده نمایید. این بخش در قسمت تنظیمات  منوی ویژگی های پیشرفته قرار دارد. اگر مطمئن نیستید این ویژگی وجود دارد یا خیر، پیدا کردن آن چندان آسان نخواهد بود، اما Dual Messenger عملکرد بسیار خوبی دارد بنابراین ما نیز شکایتی نداریم.

برگردان: پگاه فرهنگ مهر منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما