کاربردهای جدید اندروید 8

ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo قسمت دوم – میانبر برنامه در Steroids

3 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 841 بازدید

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و S8+ Galaxy به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

ویژگی­های جدید اندروید 8.0 Oreo: میانبر برنامه­ ها روی Steroids

احتمالا با میانبر برنامه ها روی نسخه­ ی Nougat آشنا هستید. زمانیکه آیکون مربوط به یک نرم افزار را فشار داده و نگاه می دارید تا به فهرستی از گزینه­ هایی که شما را قادر می سازند نرم افزار را پاک کرده، میانبر را حذف نموده، چند مورد را انتخاب کرده و یا اطلاعات نرم افزار را مشاهده نمایید دست پیدا کنید.

میانبر برنامه­ ها به شکل قابل توجهی در نسخه اندروید 8.0 Oreo بهبود داده شدند و نهایتا به نرم افزار سامسونگ رسیدند.

قابلیت های اندریود 8

قابلیت های اندریود 8

اکنون این میانبرها کاربر را قادر می­ سازند به سرعت کارهای معمول یا پیشنهادی خود را در نرم افزار آغاز نماید. بیشترین تعداد این گزینه ها 5 مورد می باشد. برای مثال گزینه های میانبر در برنامه ی Goggle Maps کاربران را قادر می سازد به سرعت مسیر خود را به سمت خانه با یک میانبر نمایش دهند.

Youtube می­ تواند کاربران را به سرعت با استفاده از یک میانبر به بخش موضوعات داغ روز ببرد. این فهرست ممکن است شامل 5 میانبر باشد و گزینه های مربوط به حذف میانبر و یا پاک کردن نرم افزار اکنون روی یک میله ی افقی در بالای فهرست قرار دارند.

برگردان: پگاه فرهنگ مهر منبع

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما