افکت های روشنایی و رنگ ها

ویژگی های جدید اندروید 8.0 Oreo قسمت اول – افکت­ های روشنایی Edge

3 سال پیش توسط Pegah Farhang.M / 898 بازدید

بخش 1: افکت­ های روشنایی جدید Edge

برنامه­ ی اندروید 8.0 Oreo جدید بتا برای گوشی­ های Galaxy S8 و S8+ Galaxy به طور رسمی آغاز شده، و ما سعی داریم هر آنچه که در آخرین نسخه­ ی اندروید از زمان به بازار آمدن بتا تغییر کرده است را برایتان بگوییم.

در این صفحه میتوانید از اخبار انتشار بروزسانی های اندروید 8 برای گوشی های سامسونگ مطلع شوید.

اگر شانس با شما یار بوده و در یکی از کشورهایی زندگی می کنید که نسخه­ ی بتا موجود است، احتمالا هم­ اکنون به نسخه­ ی بتا دسترسی پیدا کرده­ اید.

برای سایر افراد، سری مقالات ما با نام ویژگی­ های جدید اندروید 8.0 Oreo می­توانند شما را در این زمینه که چه ویژگی­ های جدیدی اضافه شدند و چه قابلیت هایی دچار تغییر شدند به روز نگاه دارند.

(این قسمت بر اساس پست های جدیدتر در همین زمینه آپدیت خواهند شد)

ویژگی­های جدید اندروید 8.0 Oreo: افکت­ های روشنایی جدید Edge

سامسونگ با استفاده از نسخه­ ی Oreo سعی دارد گزینه­ های بیشتری برای ویژگی نورپردازی Edge که در گوشی­ های سامسمونگ Galaxy S8 و Galaxy S8+ ارائه شده است به همراه آورد (و در تمامی گوشی­ های به روز و خوب سامسونگ باصفحه­ ی نمایش بی­نهایت وجود خواهد داشت).

اکنون زمانیکه اخطار برایتان ارسال می­ گردد، می­ توانید از بین سه افکت روشنایی جدید یکی را انتخاب کنید. یک افکت چندرنگ وجود دارد که در رنگ ­های مختلف به صورت دایره ­وار حول صفحه­ ی نمایش می ­چرخد. یک گزینه­ ی درخشان که باعث می­ شود لبه ­ها درخشان شوند، و یک افکت پر زرق و برق که رنگ­ های مختلف را به شکل همزمان نمایش می­ دهد.

همچون نسخه­ ی Nougat (اندروید 7)، می­ توانید پهنا و شفافیت افکت­ های روشنایی را تنظیم کنید. افکت روشنایی اصلی که شما را قادر به انتخاب یک رنگ به خصوص می ­نماید، همچنان در این نسخه در دسترس است.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما