بهترین گوشی ها از نظر طول عمر باتری (بخش اول)

3 سال پیش توسط BlackRoid Admin / 1494 بازدید

Mate 9، بهترین گزینه

ممکن است با خود فکر کنید که این گوشی با داشتن صفحه نمایش 5.9 اینچ حتی یک روز هم دوام باتری نخواهد داشت، اما باید بگوییم که این تفکر اشتباه است. باید گفته شود که باتری این گوشی 4000 میلی آمپر می باشد و با وجود داشتن چنین صفحه نمایشی، دو روز کامل دوام خواهد آورد. Mate 7 دارای سیستمی هوشمند می باشد، که تشخیص می دهد کدام نرم افزار بیشترین و کم ترین استفاده از باتری را داشته است و از همین طریق به اجراء آن نرم افزارها خاتمه می دهد. برخوردار بودن از یک باتری 4000 میلی آمپری، باعث شده است که Mate 7 از لحاظ طول عمر باتری، بهترین گزینه باشد.

چرا Mate 9 بهترین گزینه است؟

گوشی های شرکت Huawei، به علت چینی بودن و داشتن قدرت نرم افزاری ضعیف، مدت ها بود که از رضایت نه چندان زیاد کاربران برخوردار بود، اما در حال حاضر این نوع گوشی ها و به خصوص Mate 7 در بازار آمریکا دارای فروش خوبی بوده اند. پردازنده kirin 960 باعث شده است این گوشی بازدهی خوبی داشته باشد. همچنین صفحه نمایش LCD با کیفیت 1080P، از دیگر ویژگی این گوشی می باشد.

Galaxy S7 edge

بهترین انتخاب از لحاظ ظرافت و نازکی

عمر باتری در گوشی هوشمند، گزینه مهمی است، اما وجود یک محفظه باتری بزرگتر مهم تر است. وجود اینگونه باتری همراه با قدرت نرم افزاری بالا، گوشی Samsung S7 را محبوب کرده است. این گوشی دارای محفظه باتری 3600 میلی آمپری می باشد که نسبت به دیگر گوشی های بزرگتر، آن را متمایز کرده است. نازکی و سبک بودن گوشی با وجود چنین باتری باکیفیت، شگفت انگیز محسوب می شود. Samsung S7، دارای قابلیت بهینه کردن نرم افزاری و گزینه ذخیره هوشمند باتری است که باعث می شود گوشی در طول روز از سرعت و بازدهی مطلوب برخوردار باشد.

اگر برای خرید یک گوشی همراه با امکاناتی از قبیل: سرعت بالا، زیبایی و طول عمر بالای باتری مصمم هستید، Samsung S7 بهترین انتخاب برای شما است.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما