دوربین Samsung S8 رتبه 88 از 100 را از متخصصان DXOMARK دریافت کرد

2 سال پیش توسط BlackRoid Admin / 765 بازدید

متخصصان وب سایت DXOMARK، رتبه 88 را به کیفیت دوربین Samsung S8 اختصاص داده اند که این باعث شده تا این گوشی در رتبه بندی از رقبای خود یعنی HTC U11 و Google pixel چند پله پایین تر بماند و هم رده با مدل قبلی خود یعنی Samsung S7 باشد.

Samsung S8 Camera

بر اساس وب سایت DXOMARK اوتوفوکوس در این گوشی بسیار عالی و با بالاترین سرعت عمل می کند، توازن سفیدی را با دقت بالا انجام می دهد و به طور موثر صدای مزاحم را کاهش می دهد. تصویر با وضوح بالا مهم ترین مسئله مربوط به دوربین Samsung S8 است.

متخصصان خاطرنشان کرده اند که میزان نور و رنگ در این گوشی با کیفیت بالا می باشد و زمانی که های کنتراست به خوبی عمل نکند، قابلیت HDR به طور اوتوماتیک فعال شده و دوربین، عکس را با بهترین درجه از نور خواهد انداخت.

دوربین Samsung S8، در محیط های به شدت کم نور ضعیف عمل می کند و کیفیت خوب تصویر زمانی به وجود خواهد آمد که اشیاء کاملا بی حرکت باشند. کوچکترین تحرک دوربین و یا اشیاء، باعث می شود تصویر تار و بی کیفیت بیافتد.

Samsung S8 Camera

هم چنین کیفیت فیلم برداری دوربین Samsung S8 نیز در وب سایت DXOMARK مورد بررسی واقع شده و ثابت شده است که ارتقاء کیفی بسیار بالایی نسبت به مدل پیشین خود، یعنی Samsung S7 وجود دارد. دوربین فیلم برداری، از اشیاء متحرک و در محیط های کم نور به خوبی فیلم برداری می کند اما با این وجود، به هنگام فیلم برداری با افق گرد، تغییر فریم صورت خواهد گرفت.

در این گوشی سرعت شاتر نسبت Samsung S8 بیشتر است اما این امکان به هنگام فیلم برداری در محیط های بسته، باعث می شود صدای مزاحم بیشتری به وجود آید و به هنگام فیلم برداری در محیط های کم نور، جزییات با کیفیت پایین به نمایش درآیند.

حمع بندی:

با وجود تمامی نکات مثبت و منفی ذکر شده در خصوص دوربین Samsung S8، به طور کلی، این گوشی هم چنان در تمامی شرایط نوری، از دوربینی با کیفیت برخوردار است.

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما